Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves fiú vagyok, a barátnőm jelenleg 19 éves és 4 éve vagyunk együtt. Pár hónappal ezelőtt viszont megcsalt. Nem tudtam elhinni, hogy ez történt. Az elmúlt 4 év olyan volt mint a "mesékbe" minden jó volt. Sínen volt a kapcsolatom, az életem. Másfél éve, hogy össze költöztünk. Pont elég időt töltünk együtt. Dolgozom, mellette még OKJ-n tanulok, közös volt a baráti társaság egy része is. Én tényleg képes lettem volna öröké vele lenni, ő a mindenem. Ő a motivációm az élethez. Megcsalt, de én nem tudom elengedni, megtudok neki bocsátani, az egy dolog, hogy bízni ez után nem tudok benne nagyon (tudom a bizalom a kapcsolat egyik alapja). Nem vagyok képes elengedni. Az egész életünket megterveztük, nem tudom egy hiba miatt az egészet kidobni az ablakon. Szeretem őt, és ennyi, nem hittem volna, hogy ennyire szeretem, hogy még ezek után se bírom elengedni. Ő az életem.

2017. ápr. 20. 16:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Beszéld meg vele.. ennél többet nem tudok mondani, mert te is mondtad, hohgy nem tudod elengedni
2017. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom!

Kivel csalt meg? Mikor? Hogyan? Hogyan jöttél rá?

Bocs hogy ilyeneket kérdezek de kicsit kevés az infó.

Egyébként beszéld meg vele. Szamomra a megcsalásnál nincs mentség de valami oka biztos van.

2017. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy 4 éves a kapcsolat. Ha 80 évig is élsz ahhoz viszonyítva 4 év semmi. Legrosszabb duma, hogy jaj ilyen meg olyan sok ideje együtt vagyunk. Ha valami elromlott, akkor annyi. Bizalom nélkül nem mész sokra.


Aki egyszer megcsal megteszi máskor is. Ne legyél madár. Fiatal vagy és előtted az élet. Ne alapozz egy gyerek szerelemre.

2017. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, Te nem vagy annyira fontos neki, mint Ő neked.

Oké, igen, írhatnád, hogy de igen, meg egy hiba meg ilyenek, de... Akkor nem csalt volna meg. Pont. Nem hempergett volna mással ki tudja meddig, ha ez egy "botlás lenne". Sőt.

Szóval döntsd el, hogy neked biztosan megéri-e, mert semmi nem garantálja - főleg ezek után -, hogy nem fog megcsalni megint.

2017. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta el, megcsalás alatt azt értem, hogy lefeküdt mással.
2017. ápr. 20. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Van még egy teóriám. Azért mondta el, hogy te szakíts vele, mert ő nem akar/mer stb.
2017. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
O veled akar maradni? Megbanta? Ismerte a sracot? Milyen korulmenyek kozt tortent? Egy buliban, vagy terveztek es talalkozgattak elotte? Mert nagyon nem mindegy. Sajnos a szex eleg nagy botlas. Egy buliban elcsattant csokot konnyebben megemeszt az ember, viszont a szexig eljutni hosszu folyamat, az ember esznel van es eszebe kell jusson a masik. Nagyon kell tepernie a lanynak, hogy ezt helyrehozza. Az a baj, hogy a lanynak keves tapasztalata van, mivel 15 eves volt amikor osszejottetek, gondolom nem sok pasija volt elotted. Nagyon egyen es emberfuggo, igy latatlanban nehez tanacsot adni. De mivel szereted, ha kepes vagy megbocsatani neki akkor tedd meg. Ha ugy erzed megerdemli es raszolgal, adj neki egy masodik eselyt.
2017. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész életünket megterveztük, nem tudom egy hiba miatt az egészet kidobni az ablakon."


Hahó! Ő már rég kidobta a szép közös terveket!!!

2017. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,a barátnőd 15 éves volt, amikor összejöttetek. 17,5-18 éves korára már együtt is laktatok.

Valószínűleg megijedt attól, hogy ilyen korán elköteleződik és gondolom nem volt még mással.

Nagyon gerinctelen dolog volt amit tett, neked van igazad, jogosan esik ennyire rosszul.

De valamilyen szinten meg kell érteni. Ezek a gimis, tini korban kötött szerelmek ritkán tartanak örökké.

Bár most magam ellen is beszélek, én is gimiben jöttem össze a párommal jó pár éve.

De látom a környezetemben, hogy 1 pár kivételével senki nincs már együtt, azok közül , akik akkor jöttek össze.

Nem lehet elvárni senkitől, hogy 15 évesen összejöjjön valakivel és utána egész életében őt szeresse,csak vele akarjon lenni.

Van ilyen és szép dolog, de nem mindenki ilyen.

Az is lehet, hogy megváltoztatok. Te is viszonylag fiatal voltál amikor összejöttetek, ő is. Garantáltan változtatok mindketten, ezek szerint nem ugyanabba az irányba.

Még mindig nagyon fiatal vagy, ne ragadj ebbe benne, csak azért mert azt hitted örökre fog tartani. Én elhiszem, hogy pokolian fáj, de ha egyszer megcsalt, sanszos, hogy máskor is meg fog.Mert tudja,hogy következmények nélkül megteheti, nem hagyod el.

Legalább kibújt a szög a zsákból, nem sok év házasság és gyerekek után, közös hitellel a nyakatokban csalt meg, hanem most, amikor még viszonylag kevés dolog köt össze.(az emlékeken kívül)

2017. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki megcsaljon olyan szintre jut ahol mar te, a kapcsolatotok semmit nem ér a számára.

Ez egy folyamat, ha érdekelné az egész akkor szólt volna.

Csak a saját rövidtávú céljai érdemlik.

Ez egy rossz kapcsolat. Értékeld át az egészet. Zárd le.

2017. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!