Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan előfordult már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordult már veletek, hogy még nem csaltátok meg a párotokat, de biztosan tudtátok, hogy a közeljövőben nem fogtok tudni ellenállni a kísértésnek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal de megismertem egy srácot, akivel már az első egy órában kiderült, hogy elképesztően egy hullámhosszon vagyunk. Még nem találkoztam előtte emberrel, aki ennyire megfogott volna. Eltelt egy hét és már minden kis hülyeségét, perverzióját ismertük a másiknak és most a közös hétvégét tervezzük, ami (mindketten tudjuk) semmi másból nem fog állni mint maratoni dugásból.


Közben tudom, hogy megcsalom a páromat és fájdalmat okoznék neki, ha megtudná, és emészt emiatt a bűntudat is rendesen, de nagyon jól tudom, hogy mindez nem fog érdekelni, amikor összekerülök a sráccal és végre magamban fogom érezni. Tudom, hogy sz.r ember vagyok, mintha mégsem tudnék tenni ellene semmit. Soha nem éreztem még ilyet (nem is csaltam meg a párom), most először van ilyen. 28/L


2017. ápr. 28. 11:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Akkor, először szakíts a pároddal és mehetsz az újjal d.gni.


Vagy élvezed, hogy megcsalod? Tudatosan?

2017. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Szakitani nem megy, vagy mi? Gondolom te is valami eletkeptelen nyomorek vagy, aki vagy anyagilag vagy erzelmileg keptelen egyedul lenni.
2017. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Most képzeld el, hogy mondjuk ugyanezt hallanád attól, akit szeretsz.

Egyrészt gyenge vagy, mert könnyen felülsz egy ilyen dolognak. Nem fogsz tudni ellenállni, mi? Ha valakinek ennyire bejövök, de van valakije, és látom rajta, hogy ennek ellenére simán kapható, azzal nem terveznék sokat. Persze kinek mi az igénye. Lehet, hogy nektek is csak pár kör.

Ha a párod nem akar nyílt kapcsolatot, akkor megmondhatnád neki, hogy részedről ennyi volt. Ez még mindig kevésbé fájna neki, mint az, hogy utólag megtudja.

2017. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%

Ez oké, csak próbáld úgy, hogy valóban ne tudjon róla.

Még ha belegárgyul is, ne tudja meg soha.

Csak hát sajnos minden kiderül...

Főleg egy párkapcsolatban, bár lehet, ott rontottad el, hogy ismerkedsz mással.

Bár egy lánynak nehéz, lerázni magáról a férfiakat, főleg, ha csinos.

2017. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A páromat szeretem. Ezt nem csak úgy mondom. De ennek a srácnak valami óriási szexuális kisugárzása van. Csak attól, hogy mellettem ült...össze kellett szorítanom a combomat.
2017. ápr. 28. 11:55
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Növeszteni kéne gerincet és vagy szakítani a pároddal és szexelni a sráccal vagy maradsz vele és nem csalod meg.
2017. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

Mindenki, aki nem végletekig eldurvult lelkű, és volt már külső kapcsolata átélte, amit írsz.

Abban reménykedsz, hogy ha összejöttök, akkor utána nem fogod annyira kivánni, és le fogsz tudni mondani róla? Ha így lesz, akkor temesd el magadban ezt az alkalmat, és soha többé ne említsd senkinek, legkevésbé kérdezz rá itt, mert csak azt éred el, hogy a sárga földig leszel alázva, és azt fogod nézni, hol egy lámpaoszlop, ahova fölkötheted magad. Ha viszont ráébredsz, hogy enélkül nem tudsz élni, akkor nem tehetsz mást, a barátoddal szakítanod kell, bármilyen fájdalmas is lesz neki, és kínos neked.

Köztes megoldás nincs, ne gondolkozz rajta. Azzal csak halogatnád az elkerülhetetlen döntést, megaláznád magadat, és mindannyiótokat.

2017. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Megszoktam, hogy itt rengeteg az irigy ember nagyon messze áll tőlem, hogy pár gonosz szó miatt a lámpvassal szemezzek :D
2017. ápr. 28. 12:04
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Na, itt már kezd világosodni a dolog.

Szereted a párodat, oké. De hogy szereted? Mint embert? Érted szerintem, hogy mire célzok.

Az meg, hogy valaki szexuálisan vonzó, az egy dolog. Az egyetemi éveim alatt végig kapcsolatban voltam, de volt egy csaj, akinek igen komoly kisugárzása volt, minden egyes alkalommal beindította a fantáziámat. Még 3 év után is. De ennyi. Nem kerestem a társaságát, és nem azért, mert akkor nem bírtam volna ellenállni. Egyszerűen csak nem akartam megnehezíteni a dolgomat, és esetleg az övét.

Most nagyon gerjedsz a srácra, na és? Tényleg azt gondoltad, hogy sose lesz olyan, hogy más beindít? Nekem már ezerszer volt.

Ne akard átb..szni a párodat. Ha ennyire nem vagy ura magadnak, akkor ne erőltesd, hogy kapcsolatban legyél valakivel, főleg akkor, ha a másik szeret és bízik benned.

Nem fogod megfogadni azokat a tanácsokat, hogy ne csinálj ilyet, meg inkább hagyd ott. Megcsalod és kész.

De ha szeretsz valakit, akkor vagy nem tennél ilyet, vagy annyira szorongatna utána a lelkiismereted, hogy elmondanád, és kész.

Ha megteszed, majd kiderül, hogy tényleg szereted-e, bár az eddigiek alapján egyáltalán nem "uralod magadat". Mert az oké, hogy az érzések megvannak, de a tetteidért te felelsz.

2017. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha irigy leszek valaha is rád, vagy hasonlóra, kapjak valami olyan betegséget ami sok szenvedéssel jár, mert meg fogom érdemelni.
2017. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!