Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom legénybúcsúba megy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom legénybúcsúba megy. Ilyenkor a pasik ellenállnak a kísértésnek?

Figyelt kérdés

A legjobb baratja fog nősülni neki van bulija. Ilyenkor a többi srác mekkora kisértésnek van kitéve? Bizok benne de nem tudom az ilyen bulin a többi srác mennyire szokott észnél lenni.

köszi


2016. júl. 16. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Milyen buli lesz?

Mert nem hiszem hogy a klasszikus (egy táncoslány) sok mindenre ad lehetőséget. ;)


Ha csak belemennek az éjszakába, inkább csak leisszák magukat.

2016. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan típus, akkor nem kell legénybúcsúra mennie, hogy megcsaljon... Szóval nyugodj meg, bízz a párodban, és engedd, hogy a legjobb barátjával egy remek estét töltsön el!
2016. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember hűsége nem függ a körülményektől. Akinek elvei vannak, és azok szerint él, az akkor is ellenáll, ha valaki rámászik.
2016. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legénybúcsú sokféle lehet. Nem kell röntön táncoslányokra gondolni. Voltam már olyan legénybúcsúban, ahol a Margitsziget körbefutása ( vőlegény sportmúltjára tekintettel), hajtányozás a vasúttöténeti parkban, mozi, kirándulás, sütögetés volt a program. Itt igazán nem volt kísértés.
2016. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A párom már volt pár legénybúcsúban, nem is volt mindegyiken lány- mármint, olyan, hogy táncoslány, olyan talán egyszer volt- az meg egy órára van bérelve, táncolni, elég szigorú szabályai szoktak lenni elvileg, szóval ettől pont nem tartanék-, az összes többin meg max a városban császkálva találkoztak nőkkel, de azokon is inkább a vőlegénynek kell mindenféle "feladatokat" csinálnia velük- nem voltam ott és részleteket nem mondtak, de nyilvánvalóan a hűség határain belül maradva. Mint a lánybúcsúkon a gumiárusítás, ahhoz hasonló szinten.

Nyilvánvalóan jó alaposan leitták magukat, de sosem volt olyan jellegű probléma, amit ne lehetett volna a barátnőknek vagy akár a menyasszonynak elmondani.


Jól mondták korábban, ha alapvetően megbízhatatlan, akkor nem kell várnod egy legénybúcsúig, hogy megcsaljon, egyébként meg ez nem a csajozásról szól, inkább a vőlegény szivatásáról és arról, hogy együtt, az az adott társaság jól érezze magát.

2016. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolják a nők, hogy legénybúcsún a vőlegény általában premier plánban dugja meg a haverok előtt a táncoslányt? Nonszensz!
2016. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Előző: túl sok Brazzers poreszt néztek, azért.
2016. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
A legrosszabb, ami történhet, hogy lát egy meztelen nőt. Ne a lánybúcsúkból indulj ki, ahol majd minden lány kezével vagy szájával illeti a vetkőzős fiú szerszámát!
2016. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Eddig 3 legénybúcsún vettem részt, ebből egy külföldön volt csak külföldiekkel.

Mindegyiken lecumiztak a megrendelt lányok és való igaz, hogy nem premierplánban, hanem mindenki különvonult a party hevében is.

A vicces az volt, hogy a hollandiai bulin a hívott 3 táncoslányból 2 is magyar volt, sőt az egyik egy ismerősöm nővére, szóval tőle amolyan lefizetésként kaptam ajándékba, hogy ne szóljak senkinek a munkájáról :)


Amúgy a nyáron még két újabb legénybúcsúra vagyok hivatalos.

2016. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

Ott mindenki mindenkivel. Még a biszexek is végigmennek a haverjaik farkán. -.-


26/F

2016. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!