Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom! Segiccse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Segiccsetek bűntudatom van h mulna el?

Figyelt kérdés
Soval h tudnám a bűntudatomat ennyhiteni szeretem nem akarom elmondani neki de a legjob barátjával csalltam meg és nagyon rossz érzésem van emiat mert utána rá 3 orára meg nálla voltam :'(

2017. máj. 1. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát, most már késő bánat. Ha elmondod neki, tuti kidob.
2017. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
mondd el neki
2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
A legjobb barátjával? Hát akkor téged úgy hívnak, hogy k..va, őt meg egy gyökér!
2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát hibáztál, megérdemled, hogy kidobjon ezután.

Várjál csak, nem is.

Ő érdemli meg, hogy találjon egy olyan lányt aki nem csalja meg a legjobb barátjával.

Bár tovább megyek, pasid helyében a legjobb barátom is csak volt legjobb barátom lenne.

2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nagyon berugtunk enyi a mentségem ...
2017. máj. 1. 21:16
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda barátai és barátnője van a szerencsétlennek :DDDD
2017. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Legyen is bűntudatod. Ha szereted minek csaltad még?
2017. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
*meg
2017. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én 15 éve élek házasságban, és mostanában elég szarul vagyunk. És rámhajtott egy fiú, iszonyatosan tetszett nekem, álmatlanul hánykolódtam hetekig. Aztán elhajtottam. Ennyi, ez csak elhatározás kérdése. Én végigjátszottam magamban minden lehetőséget, hogy mi történne utána, és aztán úgy döntöttem, hogy nem éri meg.

Te akkor vagy nem szereted eléggé, vagy nagyon jellemgyenge vagy. Mindenesetre én próbálnám elfelejteni a helyedben az egészet. Ha elmondod, abból szakítás lenne, szóval szerintem inkább ne meséld el neki. S reménykedj, hogy a legjobb barát sem fogja.

2017. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod neki akkor nézhet egy másik analfabéta után.Biztos,hogy ez lenne a legjobb megoldás?
2017. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!