Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy másszak ki ebből? Házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy másszak ki ebből? Házas vagyok, szeretem a feleségem, de megcsaltam egy 18 éves fiúval. Nem tudja a feleségem, de a fiút sem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam mint egy gyerek... Harminc vagyok és nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem. Nem vagyok meleg de a fiús lányok sokszor tetszettek amikor tizenéves voltam.


Az lecsillapodott, és minden haladt a normalitás útján. Azonban én kimondom, kocka vagyok, igen, 30 éves vállalkozó létemre is az vagyok, és sokat ülök a gép előtt amikor csak tehetem.


egy hónapja ismertem meg a chat.hu nevezetű lapon ezt a fiút. ő elmondta hogy meleg, és ne is ez volt a fő téma kettőnk között, hanem a játék amit mind a ketten szeretünk.


viszont ahogy múlt az idő, úgy mélyült nagyon el az egész. ő egy 18 éves fiú, most kezdi az utolsó évét a gimnáziumban. Múlthét végén a feleségem elvolt vidéken, meglátogatni a nagyszüleit, én pedig egyedül voltam és áthívtam a srácot.


a helyzet az, hogy annyira fiatalnak tűnt, - pont az esetem, elment volna fiús lánynak is- hogy el kellett kérnem a személyi igazolványát, mert azért bajba nem akartam kerülni. Megmondom 14 nek saccoltam, vagy talán még egy fejlettebb 13 évesnek is elmenne, de valóban 18 éves.


utána játszottunk, bedobtunk egy ízesített sört, és hát jött ami jött.... én kezdeményeztem, ő pedig viszonozta. Csak egy soma átkarolással és kis csókkal kezdődött, és.... Én voltam neki az első és fantasztikus élmény volt.


Nem volt férfias a srác, puha volt, vékony, és még a haja sem a divatos taréj - amivel nincs semmi bajom nekem is olyasmi van- hanem tényleg kisfiús, fiús-lányos. mondhatom ez volt a legjobb szex amiben valaha részem volt.



de ennek vége, azonban ő irkál, szívecskéket küld, én pedig vissza, mivel megbántani sem akarom, mert egy nagyon aranyos fiú, aki kicsit különc, és kevés barátja is van...


a feleségem gyanút kezd fogni, mivel látja hogy valaki viberen irkál nekem és nagyon rejtegetem. nem akarom elveszíteni a feleségemet, mivel 3 hónapos terhes a gyerekemmel és szeretem is őt.


vele akarok élni és meghalni. azonban a fiút sem akarom megbántani, mivel nagyon édes teremtés, és bevallom vele is nagyon szívesen lennék, ahogy mndtam, a legjobb eddig vele volt a szex... ráadásul van közös téma és pillanatok alatt egy hullám hosszon voltunk, ami számomra hihetetlen.


a kérdésem. Mit csináljak? Hogyan másszak ki ebből a katyvaszból? Nagyon szépen megkérném az itt kommentelőket hogy próbáljanak normális választ adni. szerintem a kérdésem normális volt, így a válaszokat is szeretném ha ilyenek lennének. üdv: Tamás.


2016. aug. 22. 12:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok opció nincs ebben a dologban.

1: megszakítod a fiúval a kapcsolatot.

2: elmondod a feleségednek.

3. lebuksz és megtudja a feleséged


A helyedben a kisebbik rosszat választanám, az 1. pontot.

2016. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Szegény feleséged. Hogy tehetetted ezt vele? 3 hónapos terhes! Tőled

Gratulálok!


Sehogy nem tudsz kimászni ebből, nem volt benned annyi tisztelet a feleséged iránt, hogy a p.csöd a gatyádban tartod

2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el mi a fontosabb, a feleséged vagy a srác. Ami történt megtörtént tök felesleges bánkódni rajta.

A lelkiismeret részét neked kell rendbe raknod magadban.


De olyan nincs hogy mindent akarsz.

Ha a kaland fontos és a srác, akkor állj a sarkadra 30 évesen és ugyan egy szemét leszel a feleséged szemében hogy 3 hónapos terhesen elhagyod, (más szemében is nyilván de az pont lényegtelen) de legalább fair leszel.

Ha a felséged, akkor meg a sráccal legyél fair.


Vagy választod a megalkuvást és kussolsz róla, de ha folytatod rámegy a házasságod, ezt te is tudod.


És ezek tényleg tök objektív válaszok, mindenféle ítélkezés nélkül.


Nagyjából ezek az alternatívák szerintem.

2016. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha most megcsaltad a feleséged, méghozzá 13-14 evesnek tuno fiucskaval, szerintem legkozelebb is meg fogod tenni. Nem is ertem, hogyan tehetted.

Ha a szexualis vagyaidat a feleseged nem tudja kielegiteni es arra gondolsz, hogy milyen jo is volt a sraccal akivel voltal, nem fogod ujra megtenni?

Egyebkent hiaba irod ki a kerdest, neked kell eldontened mi lenne helyes. Ha a felesegeddel akarsz maradni, akkor mondd meg a fiunak, hogy szereted ot es helytelen amit tettetek. Nyilvan ezzel megbantod, de gondolkoztal volna azelott, hogy megtetted. Megerte egyaltalan? Szerintem egyikojuket sem erdemled meg.

2016. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

nehéz dolog. értelemszerű hogy ha az eszedre hallgatsz akkor a fiut kell elengedned.

ha a szivedre akkor talán most a fiut választanád.

tudom milyen helyzet ez, voltam hasonlóban, éveken keresztűl nem tudtam dönteni. most ott tartok hogy lassan két szék közűl a pad alá esek. bárcsak a nőt visszakaphatnám...

én azt javasolnám hallgass most az eszedre és maradjon meg a fiu egy szép emléknek.

sok erőt kivánok.

2016. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban nem érdemelte meg egyikőjük sem, ráadásul a fiú még fiatal is, első voltam neki, nagyon nagyon szomorú lesz, de persze a feleségem is összetörik ha megtudja.... tudom, elcsesztem, ezért kérdeztem meg hogy mi a fenét tegyek. Igazad lehet, lehet hogy a jövőben megfog történni még 1x bár ere kicsi az esély, ugyanis nem hiszem hogy találok még egy olyan fiút mint ő. 18 alattival meg nem kezdek ki mert nem vagyok pedofil.
2016. aug. 22. 12:36
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A fiú tudja hogy neked feleséged van, és gyereket vár tőled?
2016. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20%
túlmisztifikáljátok ezt a dolgot. térjetek át Viberről e-mail-re vagy más csatornára, amit nem jelez a telefon. ennyi. sok sikert :)
2016. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Ledobbentem a valaszodon kerdezo... Mi az, hogy itt sirankozol, hogy jaj, mit tettel, kit valassz, aztan beirod, hogy megteszed megint, raadasul egy masik fiuval? Tisztelsz te barkit is? Nagyon fontos lehet a feleseged neked, mint a srac, ha mar a kovetkezon gondolkodsz. Szerintem azt erdemled, hogy egyedül maradj.
2016. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%
hogy ti milyen begyöpösödöttek vagytok? :) miért ne lehetne mindkettővel? :) nem a középkorban élünk :)
2016. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!