Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám lebuktatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebuktatni?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy a páromnak van valakije.Ő most otthon van, én dolgozom, napi tizenöt-tizenhat órát,vendégláttásban.Egyedül van otthon.Hogyan tudnám le ellenőrizni hogy jár-e valaki a lakásomba amikor távol vagyok? Hangfelvétel vagy kamera? Sajnos csak egy webkamerám van.kb húsz órai felvétel hogy oldható meg hogy ő ne vegye észre?

2017. máj. 2. 08:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Lattal egy telefonszamot es maris megcsal? :) egyebkent meg,ha hozza fersz a telefonjahoz,akkor nincs is olyan nehez dolgod....egyszeruen probald meg megszerezni a szamot!vagy valami sms,esetleg kepek...
2017. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy már írta valaki ...Azt a tel .számot kellene megszerezni ,és megtudni kihez tartozik a szám .Óvatosan ..türelemmel ,idő előtt ne borítsd a bilit ...párod se érezze azt ,hogy gyanakodsz bármire is !
2017. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Mibõl gondolod,hogy pontosan a lakásotokban csal meg?Otthon van egész nap?Szomszédot is megbizhatsz, hogy kukucskáljon,ha otthonodban gondolod,hogy megcsal.
2017. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szomszédot bevonni ilyenbe..elég hülye ötlet

Én biztos nem járatnám igy le magam.

Ha volt egy gyanus tel.szám. ami aztán eltünt.,már okot ad a gyanudra.

Én egyazegyben rákérdeznék,hohy magyarázza meg hogy miert volt fontos eltüntetni azt a számot ha nincs senkije..

2017. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
ez már régen rossz, ha nyomozni kell utána.Ha nem tudta megmagyarázni, lehet, tényleg volt valami. az sincs kizárva, hogy csak egyszeri volt. Ezen rugózni szerintem kár, ha már nem bízol benne, minek vagy vele?
2017. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

Mi az hogy nemtudott magyarazatot adni a telszamra??

Ott helyben felkellett volna hivni!

Ha meg ellenkezik mar dobtam is volna ki az ajton a cuccaival egyutt azt mehet amerre lat

2017. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15 .--- Bárhogy is alakul a kérdező magánélete ,abban megértem ,hogy szeretne tisztán látni.És is a dolgok végére akarnék járni .
2017. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
11. En is megertem teljesen,hogy szeretne utana jarni,pont ezert mondom,hogy inkabb a szam kellene,mint akarmilyen nyomozosdi....viszont ahogy irtak mar,ehhez tenyleg turelem kell,egyszer mar en is vegig jatszottam nagyon hasonlo sztorit :)
2017. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Diktafon!

Anno mikor en is gyanakodtam, minden nap mikor nyelviskolába jártam napi 4 órára bele raktam az előszobába a kabát zsebembe bekapcsolva. Az ujjabbakon van olyan funkció hogy csak akkor vesz fel bármit is ha érzékeli a hangot. Igy egyszerű a felvételt vissza hallgatni, nincsenek szünetek.

Sokat bír az akksijuk, memóriakártyát is lehet bele rakni.

2017. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!