Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van párom es úgy érzem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom es úgy érzem megcsal, hogyan tudnám lebuktatni?

Figyelt kérdés
Van Párom es azt érzem hogy amikor elmegy bulizni többször is megcsalt már, hogy tudnam bebizonyítani ezt? Arra is gondoltam hogy egy csajt rá állítok es meg tudom, honnan tudnek ilyen lányt találni?

2017. jan. 18. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi szükség a lebuktatásra? Ha nem bízol benne, szakíthatsz vele lebuktatás nélkül is.
2017. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben elgondolkodnek hogy egyaltalan erdemes ilyennel foglalkozni. Ha erzed akkor ott valami van.

Ha nagyon be akarod bizonyitani csak kerj meg valakit akit nem ismer h menjen oda es nezze meg h mit csinal.

2017. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért jártok egymás nélkül bulizni?

Miből gondolod hogy megcsalt? Van konkrétabb jele?

Ha tényleg biztos vagy benne, akkor szerintem menj utána, úgy, hogy nem tud róla.

2017. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol meg benne akkor hagyd ott függetlenül attól hogy megcsal-e vagy sem. A kapcsolatban az egyik legfontosabb tényező a bizalom, ha ez nincs meg kár erőlködni.
2017. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre keyloggerek, de szerintem megette a fene az egészet, ha ezt kellene alkalmazni.
2017. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 mondjuk megnézném azt a keyloggert, ami megmondja hogy a barátom melyik buliban kivel smárolt. :)
2017. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt szeretném megtudni hogy nem e alaptalan hallottam dolgokat de ő mindent tagad. nem tudom kinek higyjek
2017. jan. 18. 21:16
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Nagyon egyszerű amit fentebb írtak, ha legközelebb magányos bulis estére megy és tudod hova, akkor később állíts be te is a helyre.
2017. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En tanultam ebböl a kinek higyek dologbol!2 evig vezetett az oromnal fogva az exparom.Fel eve voltunk együtt amikor kaptam az infot h itt lattak ott lattal egy lannyal,h megcsalt ezzel meg azzal.Mindig azzal jött h nem igaz,csak szetakarnak valasztani minket(igaz anno sok lany irigy volt ram),igy azt gondoltam h direkt csinaljak.aztan 2 ev utan lebukott.Nehez volt de koraktam.Utana sorban jöttek elö a tenyleges felrelepesei amik kesöbb igaznak bizonyultak.Banom h a paromnak hittem.Elpazaroltam az eletemböl 2 evet!Ritka az olyan ember aki szemközt bevallanna jah igen neharagudj megcsaltalak.Mivel szereted können tud manipulalni.Ne higyj el neki semmit.Nem hiaba probaltak figyelmeztetni.En a helyedbe elgondolkodnek azon h szakitsak e.
2017. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Gusztustalan egy féreg vagy, remélem, tényleg félrekefél a pasid.
2017. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!