Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szellemekkel vagy földönkivüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemekkel vagy földönkivüliekkel való tantra szex megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek akik hisznek ezekbe, nem kell a trollkodás!

2017. máj. 8. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindenképp az erkölcstelenséget súrolja, szóval egyértelmű, hogy szakítanék, főleg ha az aurájába is bemásztak, még át adna nekem valami asztrális koszt. Hát kösz nem :(
2017. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik volt? Az alacsony, nagyfeju es nagyszemu gnom, vagy a magas, dalias szoke.... mert ugye nem mindegy, hogy kivel kefel almaban az ember. :)
2017. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően védekeztek, akkor nálam belefér, ha viszont hazahoz vmi asztális nemibetegséget, ne adj' isten szül nekem egy félufo-zabikölyköt, akkor fel is út, le is út, követelheti a gyerektartást a Marsról!
2017. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a földönkívüli szellemekkel?
2017. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton boszorkánykörben szellemekkel szabad. Ufókkal gabona körök mértani közepén minden hönap második vasárnapján szabad.

30/f

2017. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Senki nem sütheti rád innentől azt, hogy a külsőségre mész. Egyébként inkább ezo-ba való kategória.
2017. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az exem annak tartotta...... :(((
2017. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tantra szex szerintem nem megcsalás. Szellemekkel tutira nem. A földönkívüliekkel meg csak akkor, ha te kezdeményezel és olyan földönkívülit választasz, akinek van az emberhez hasonló nemi szerve, és be is teszitek.
2017. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tantra szex velük az megcsalás, a sima dugás viszont nem számít annak!
2017. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szellemek nincsenek. földönkívüli szex? hááát? nemtom. szerintem kevés földi ember szexelt földönkívülivel.... nagyon kevés
2017. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!