Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem szexualitáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem szexualitással foglalkozó irodalmat?

Figyelt kérdés

Káma Szútra, Tantra, masszázstechnikák, miegymás...


Ami csak eszetekbe jut, hasznos lehet a szexuális gyönyörök felfedezéséhez és valóban működik. Szeretném, ha a leendő partnereim gigantikus orgazmusokat érnének el. (habár eddig sem volt ezzel problémám)


19 f


2012. febr. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Marquis de Sade - Szodoma 120 napja, Filozófia a budoárban, Juliette története, Justine

Apollinaire - 11000 vessző

2012. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 étoile et lune ***** válasza:

Sade-ot csak akkor olvasd, ha szeretsz felakasztott nőket izzó piszkavassal kielégíteni. Semmi köze ahhoz, amit Te nyújtani szeretnél egy lánynak, azt hiszem. Lényegében én megbántam, hogy pénzt költöttem rá, két oldal után letettem, és rájöttem, hogy azért volt becsomagolva a boltban, hogy ne lehessen belelapozni, különben csak a pszichopata szadomazók vennék meg.

Az én javaslatom a Tizenegy perc, Paulo Coelho írta. Ez nem egy ,,hogyan elégítsük ki a barátnőnket" témájú dokumentarista regény, hanem egy kis sztori egy k*rváról, aki nem tudta magában hová tenni a szexet. Ebből rájöhetsz, hogy könyvekből úgysem tudsz szexet tanulni, a titok nyitja, hogy totálisan kiismerd a nődet, mert mindenki mást szeret. :)

2012. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, nem is könyvekből szeretnék tanulni. A helyzet a következő:


rengeteget olvasok, főként politikai témákban. Ennek következtében az irodalomban és a történelemben is jártas vagyok valamilyen szinten, tehát elég sok dologról tudok beszélgetni az emberekkel, kevés téma van, amihez nem tudok hozzászólni. Ugyebár a mai helyzet elég rossz és az emberek felfogása nagyon pesszimista. Én ezzel szemben optimista, derűlátó vagyok és a jó dolgokra koncentrálok. Elegem van abból, hogy mindent lehurrognak és mindenhonnan csak a sz*r folyik.


Nos, ha már úgyis annyit olvasok, akkor viszont szeretném igazán hasznos dolgokra fordítani az agykapacitásomat. A jó szex véleményem szerint egy jó, tartós kapcsolat egyik alappillére. Tehát a szex tanulmányozása, új technikák megismerése, más emberek tapasztalatainak átnyálazása fontos és hasznos. :) Ez a koncepció. :D

2012. febr. 16. 00:46
 4/5 lila nyuszi ***** válasza:

Taoista szerelmi titkok


[link]


*****


*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul:

- David Shade könyvei, hanganyagai,

- Daniel Rose - Sex God Method,

2012. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!