Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy nem csalt meg vele? Hogyan tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

A barátommal sosem volt egyszerű a kapcsolatunk, mert úgy ismertem meg, hogy az unokatesóm legjobb lány barátjának volt a barátja.Amikor dobta a csaj én vigasztaltam hetekig és láttam mennyire szenved/szerette, de közben én meg beleszerettem és hát, sok sok bonyodalom után összejöttünk.Bennem mindig volt féltékenység a lány miatt, mert bár -beképzeltség nélkül- én mindenben sokkal jobbnak tartom magam nála, de tudtam és végig néztem mennyire szerette pont őt a barátom.

Néhány hónapja találtam a barátom egyik fiókjában gondosan eldúgva egy nagyon szép ékszert, de sajnos mellette volt a blokkja is és 2015 májusában vette amikor még a másik lánnyal volt együtt és pont a csaj szülinapja előtt, de gondolom nem tudta odaadni neki, mert addigra szakítottak. Szóval egyből értettem, hogy neki szánta és visszatettem és nem is szóltam neki róla.

Most hétvégén volt egy szülinapi buli, ahol ott volt a lány és volt rajta egy nagyon hasonló nyaklánc, megkérdeztem uncsimat, hogy kitől kapta, de nem tudta viszont biztosított róla, hogy semmilyen kapcsolat nincs közte meg a barátom közt.Ő nem hazudna nekem ebben bármennyire is szereti a másik lányt, szóval megnyugodtam, hogy nem ugyanaz a nyaklánc.Ma direkt megnéztem a fiókba és nincs ott! Nem fura ez? Lehet rögeszmés vagyok, de tényleg hasonlít, bár annyira nem emlélszem rá, mégis szinte biztos vagyok benne, hogy ugyanaz.

Hogyan kérdezzek rá? Hogyan reagálnátok a helyemben, ha tényleg odaadta neki? 2 éve szakítottak és úgy tudom azóta keveset beszéltek, de mégis rossz érzésem van.


2017. máj. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem köntörfalaznék, hanem simán rákérdeznék, hogy láttam azt a nyakláncot, véletlenül nem neki adta - e oda?!
2017. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy 1-s mondja legrövidebb út az egyenes. Lássuk a srác reakcióját. Minden kiderül.
2017. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, hát nem irigyellek. Ha meg nem is csalt, ez azért durva helyzet.
2017. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!