Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy jöhetek arra rá hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek arra rá hogy egy nő csak manipulál, taktikázik, játszmázik, velem? Esetleg megcsal?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátnőm mintha manipulálni probálna tesz dolgokat és várja hogy mire hogyan reagálok,ez valamilyen női szokás?
2017. máj. 16. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy nem mész beke a játékaiba, hanem szóváteszed, hogy látod, hogy játszmázik és beszéljétek meg őszintén, hogy miért teszi.

Nem, nem női szokás, mindkét nemnek vannak ilyen képviselői, a férfiak is szoktak játszmázni.

22/L

2017. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

"Hogy jöhetek arra rá hogy egy nő csak manipulál, taktikázik, játszmázik"


Nagyon egyszerű: amikor beszédre nyitja a száját.


MINDEN nő ilyen. Taktikázás, játszmázás, határok feszegetése megjelenik minden kapcsolatban előbb vagy utóbb.

Korábban ezeket nem vettem észre idejében, csak utólag visszagondolva. Pedig észen kell lenni és idejében reagálni megfelelően.

Ha nem figyelsz a határaidra, túl sokáig engeded hogy feszegesse, sz..rba se fog nézni egy idő után.


Ezt az egyik exem el is mondta nekem utólag. Hogy voltak olyan napjai amikor nem bírt magával, direkt b..zogatott, mert csak arra volt kíváncsi hogy meddig tűröm. Én meg túl sokáig tűrtem sajnos. Azt is mondta hogy ilyenkor igenis várta volna hogy visszavágjak, "lealázzam", mutassam meg neki hogy hol a helye és hogy mik az én határaim.


Tanuléságos beszélgetés volt, azóta tudatosan figyelek is ezekre.


Szóval, kedves kérdező, ne ijedj meg az ilyen helyzetektől, minden nő eszköztárában ott vannak ezek, használják is őket. Légy éber, ne hagyd!

2017. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

u.i.:

"Nagyon egyszerű: amikor beszédre nyitja a száját. "


Ezt persze csak viccnek szántam, nem ilyen vészes a helyzet :-)

2017. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Leginkább akkor ha nem vagy naiv, tehát van tapasztalod ezzel a viselkedés formával kapcsolatban.


Én olyan családban nőttem fel, ahol a manipuláció alap. Mindig figyelni kell kinek mit mondasz, hogy reagálsz...


Most már nemet mondtam ennek a viselkedésnek, és azt tudom tanácsolni, hogy játsz nyílt lapokkal. A manipulációnak pont az a lényege, hogy olyan mint a póker. Mindenki ismeri a szabályokat és betartja, ezért lehet rá számítani, hogy valaki blöfföl pl.


De azzal nem lehet mit kezdeni, ha te figyelmezteted, hogy amit csinál az nem járható, és felesleges, mert elég csak megbeszélnie, megkérnie. Akkor nincs rajtad fogás, és értelmetlen kerülgetnie a kását.

2017. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy van aki manipulàlni próbàl az hazudik is !Beszéld meg vele legyél vele nyílt és őszinte és ne hagyd hogy ezt tegye veled!
2017. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 My János 1926 válasza:
100%
Semmit ne reagálj rá mintha észre sem vetted volna. És közben keress egy másikat.
2021. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 My János 1926 válasza:
100%
Igen női alapszokás ösztönösen csinálják.
2021. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!