Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taktikázik/manipulál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taktikázik/manipulál a férfi és miért viselkedik ellentmondásosan?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja együtt vagyok egy férfival. A vonzalom elejétől fogva elég erős egymás iránt, a testiségen kívül is nagyon jól megértjük egymást, közös programok alkalmával is nagyon jól éreztük magunkat kettesben. Viszont nagyon zavar benne, hogy folyton úgy forgatja a lapokat, hogy fölényben legyen és valamin megsértődhessen, aztán várja, hogy esedezzek. Mondvacsinált dolgokon rágódik. Néha olyan érzésem van, hogy szórakozik velem és már nem akar tőlem semmit, ugyanakkor mindig kiderül, hogy folyton engem figyel, mit csinálok, kivel, hol, mikor. Az érzéseiről nem hajlandó beszélni, folyton kitér a válaszadás elől. Mióta ismerem, olyan érzésem van, hogy taktikázik. Mintha nem bízna bennem és folyton próbára akarna tenni. Volt, hogy észrevettem, úgy csinál mintha aludna, közben a szeme sarkából nézett. Már többször megmondtam neki, hogy inkább fejezzük be, de eltelik egy-két nap és jelentkezik, persze akkor sem azt írja, hiányzom, hanem valami átlátszó indokkal megkeres. Sosem voltam még ilyen helyzetben, nagyon jól kommunikálok az emberekkel, mindig meg tudom értetni magam, de vele kapcsolatban tele vagyok kérdőjelekkel és nem tudok ezen a viselkedésen kiigazodni.

2017. jan. 19. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem lehet vele értelmesen beszélni, lapát!
2017. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Mert megteheti.


" Már többször megmondtam neki, hogy inkább fejezzük be, de eltelik egy-két nap és jelentkezik, "


Ha én szakítok valakivel, akkor nem érdekel, hogy jelentkezik-e pár nap után vagy sem.

Ez egy hisztis pasi. Kell ez neked?

2017. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos többet jelent nekem, mint kéne. Vonzódom hozzá, hiányzik a jelenléte. Szerelmes nem vagyok, mert olyankor egészen másként szoktam megélni a dolgokat, de mégis azt érzem, nem akarom elveszíteni. Ha valaki pár hónappal ezelőtt azt mondja nekem, hogy ilyen helyzetben leszek, kiröhögöm. És most mégis belehasaltam...
2017. jan. 19. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Manipulál és játszmázik, hogy ő legyen fölényben, az érzelmi bántalmazás egyik tipikus jele. Ő akarja diktálni a szabályokat, azt akarja, hogy kuncsorogj utána, attól érzi magát valakinek, hogy ő diktál. Ráadásul működik a taktika, úgy látszik... Számomra hányingerkeltő ez a viselkedés, egyáltalán nem tisztel, nem tekint egyenrangú félnek, játszik veled és élvezi a helyzetet.


Annyiban a te hibád, hogy hagyod. Ha nem leszel következetes és minden egyes húzása után ugyanúgy visszaengeded az életedbe, nem tudom, mire számítasz. Bár őszintén szólva erősen kétlem, hogy ez a típus bármikor változna, szóval gondolkozz el erősen, hogy ezzel a folyamatos stresszforrással együtt kell-e neked ez az alak, mert ennél csak rosszabbodni fog a helyzet.

2017. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hallgattassék meg a másik fél is"

Arról nem írtál, hogy te mit teszel bele a kapcsolatba, és neked mik a hibáid.

2017. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!