Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Azt hszem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hszem, hogy én is szeretem, de vőlegényem van.

Figyelt kérdés
Volt egy lánybarátnőm akivel az általános iskola óta szinte elválaszthatatlanok voltunk. A gimnáziumban megismerte a barátját és 7 évet húztak le együtt. Én is megismertem az enyémet, és négy hónapja már az esküvőnkre készülünk. Három hónapja a barátnőm életét vesztette egy autóbalesetben, szembe karambol volt. A barátjával egymást vigasztaltuk, rendeteget voltunk egymásnál, nagyon sokat sírtunk. Egy hete csináltunk egy közös programot ami egy közös filmnézés volt. Beszélgettünk, aztán megcsókolt és megtörtént a dolog. Azt mondta, hogy úgy érzi, hogy az együtt töltött idő alatt belémzúgott. Mit tegyek? 24é. L

2017. máj. 24. 06:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szép, amit tettél...a srác részéről még magyarázható, de te miért fekszel le mással, mi volt az oka? Ha. sz@r a kapcsolatod, miért akarsz hozzámenni, ha jó, akkor meg becsüld meg! Amúgy szakítani illik előbb, mint felélre
2017. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

...folyt: , mint féltek.rni.

Ja ez a srác kell, legyél gerinces, szakíts, aztán hajrá...sajnálom a vőlegényedet!

2017. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt, kamukérdés!
2017. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem ezt az oldalt. Csupa jellemóriással találkozik itt az ember.

Kérdező, nem tudom, igaz-e a történet, amit írtál. Ha igaz, szakíts a vőlegényeddel. Nem azért mert megcsaltad, hanem azért, mert messze nem ő az igazi számodra. A hűség ugyanis nem tulajdonság, hanem állapot, amit a párunk tart fenn bennünk. Ha erre nem képes, akkor valami bibi van, aminek a kiderítése nem biztos, hogy megér egy esti misét. Annyi azonban látszik, hogy valamilyen szinten kevés a pasi, így pedig balgaság lenne összekötni vele az életedet. Ez a probléma mindaddig fenn fog állni, amíg

1. Meg nem keresi az okot, és nem változtat magán

2. Nem keresel olyan pasit, aki minden téren elvarázsol annyira, hogy észre sem veszed, hogy létezik férfi rajta kívül.

2017. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

"A hűség ugyanis nem tulajdonság, hanem állapot, amit a párunk tart fenn bennünk."


Már megint jön Miquel ezzel a hülye dumájával. A hűség nem állapot bazzeg, hanem döntés. Nehogy már a pasi tehessen róla, hogy megcsalta a nő. Fordítva ülünk a lovon kérem szépen.

2017. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hány ilyen van és meg lesz is, vagy akar hasonló történet mint a tied.

Némelyik ember olyan gyenge, nem tudja hogy mit szabad és mit nem.

Minimum hogy beszámolsz a volegenyednek, aki szeret és kitart melletted, utána meg látjátok majd hogy hogyan tovább.

Én azt nem értem hogy hogy tudok a másik szemébe nézni és ........

Na mindegy ezért jobb egyedül.

2017. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Már megint jön Miquel ezzel a hülye dumájával. A hűség nem állapot bazzeg, hanem döntés."

Igazad van. Döntés. Az épelméjű ember pedig mérlegelés után szokott dönteni. Érveket ütköztet ellenérvekkel, alaposan meggondolja a lépést. S az, hogy merre fog billenni a mérleg nyelve, az javarészt partneredtől függ. Ha szerelmes vagy belé, előtted a lila köd, nem kérdés, hogy a hűség mellett fogsz dönteni. Ha több évtizede együtt vagytok, megéltetek együtt ezer csatát, de csak a megszokás tart mellette, akkor bizony mérlegelsz. (Igaz, mér' ne legelnél?) Ha a partnered ébren tartja a szerelmedet, a vágyadat, vagy akár csak az egymásra utaltság neme érzését, jó eséllyel a hűségre fogsz szavazni. Ha semmit sem tesz a kapcsolatért, a szerelmedért, érted, akkor könnyebben fogsz megalkudni az ördöggel.

Ekképpen tehát megint csak oda lyukadtunk ki, hogy a hűség nem tulajdonság.

2017. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!