Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretem a párom, családra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, családra, gyerekre vágyom vele, de férfiból vagyok, hajt még a vadászösztön és később se hiszem ez csökken családos férfiak TI hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos párom, akit szeretek, okos, szép. De sajnos férfiból vagyok és vadászösztön hajt. Nem csaltam még meg, de jó partinak számitok szerintem és jönnek jönnek a flörtök, a csábitgatások az ellenkező nemtől.

Férfiak akiknek van családja, komoly kapcsolata Ti hogy csináljátok ezt?

Vadászösztön szerintem mindenkibe benne van...35-36 vagyok. Akinek persze nincs lehetősége el kalandozni annak "könnyebb". Én nem akarom megbántani bnőmet, mert szeretem, de ez a fajta ösztön viszont bennem van. Teljesen kettős érzések.



2017. márc. 24. 23:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
Vesd fel a nyílt kapcsolatot. Lehet ő is szívesen kefél mással. És akkor rendben van.
2017. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez a férfiból vagyok hajt a vadászösztön a legelcsépeltebb legnagyobb hülyeség...

Inkább mond azt, hogy egybites egysejtű pasi vagy aki a farka után megy és az agyát kikapcsolja olyankor. Ezt a vadászösztönös dolgot a magadfajták használják kifogásnak.

2017. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Szánalmas vagy!! Remélem majd az asszonykád is ugyanezt csinálja!! Te mit szólnál hozzá? Nem tetszene,ugye?! De az kell , hogy kinyalja a kis seggedet,mert magadtól egy életképtelen kis senki vagy!!
2017. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Miért hazudsz? Dehogy szereted te csórit,ha szeretnéd eszedbe se jutna ilyen!!
2017. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Ösztönök mindenkiben vannak, de az ember abban különbözik az állattól, hogy tud uralkodni rajtuk.

Ha te valamilyen okból mégsem, akkor nem kell erőltetni ezt a párkapcsolat, gyerek témát, mert csak tönkre fogod tenni a feleséged és a gyerekeid életét.

A nyitott kapcsolat persze működhet, ha a párod is hasonló beállítottságú, de ilyen nővel meg megint nem kéne családot alapítani, mert még abban se lehetsz biztos majd, hogy tőled van a gyerek.

2017. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
A nyitott "kapcsolat" nem is kapcsolat.
2017. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
14 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Hidd el böségesen volt lehetöség a félrelépésre, és sok-sok párkapcsolati krizisen vagyunk tul. Ez egy döntés kérdése. Fontos vagy nekem, és nem csallak meg. Egyébként együttérzek veled, nagyon nehéz férfiként meghozni ezt a döntést. De másképp nem érdemes belemenni egy házssságba.
2017. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretnéd a párod, akkor nem a farkad vezetne... Undorító a hozzáállásod szegényhez, remélem, minél hamarabb rájön ő is.
2017. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Női válaszokra inkább nem vagyok kiváncsi.

Mert gőzük nincs, hogy ez miről van szó. És bocs de azok a 20 éves kis tini srácok véleménye se mérvadó akik az első nagy szerelmüket élik.

Még egyszer mondom szeretem, de a férfi az férfiból van. Kettőség az egész. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan örlődnek igy. Nem akarok nyitott kapcsolatot. Csak arra vagyok kiváncsi hogy lépnek ezen túl a a férfiak.

2017. márc. 25. 00:27
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es egy választ adott a kérdésemre. Köszönöm.
2017. márc. 25. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!