Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők is azért tartanak hosszútá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők is azért tartanak hosszútávon szeretői viszonyt fenn mint a férfiak? Ugyan ugy csak a férjük mellett "k"-nak tartják?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen.egy nagy tevkepzet, amit a pasik találták ki, hogy a nők csak érzelmi alapon szexelnek.
2017. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Én is tudok érzelem nélkül szexelni :)

29 n

2017. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia,gondolom csak mert jól néz ki valaki és irány az ágy ha bejön neked. :-)
2017. máj. 2. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még egy ölelést sem tudnék érzelmek nélkül senkivel...


Nem csalnám a férjem,elválnék és csak olyannal jönnék össze akihez érzelmek fűznek.

De volt egy barátnőm' ő konkrétan tényleg csak használta a fiatal pasikat a férje mellett-mert a férj is ezt csinálta! -Elég gusztustslan dolog,-de az ő dolguk volt.

Mára elváltak -már rég kellett volna.

2017. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanúgy vagyok mint a 4#.

Egyszerűen már az ölelés sem esik jól olyan embertől, akit nem szeretek vagy abszolút nincs köztünk még baráti érzelem se.

A csókról, szexről nem is beszélve.

Én nem tudom mások miért tartanak szeretőt. Nekem nem volt és remélem nem is lesz.

19/L

2017. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, én nem csaltam meg a volt férjem,de most szerető vagyok. És szeretem is, csak elfogadom, hogy most ezt dobta az élet.
2017. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

A fellángolás-vonzalom stb már nem is számít érzelemnek? Aki ezek nélkül kefél az tényleg egy hatalmas nagy „K”


Márpedig én úgy gondolnám, hogy a szeretőtartás pont az ilyen szenvedélyes érzelmek megélésére van :/

2017. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Demény József ***** válasza:
0%
Mélyen felháborít....ha egy Nő megcsalja a férjét...pláne hosszú távon.....persze ha én vagyok akivel csalja...valahogy annyira megértővé tudok válni :-)
2017. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ugy csak a férjük mellett "k"-nak tartják?

---

Csak én nem értem a kérdésnek ezt a részét?

2017. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!