Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy másszak ki ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy másszak ki ebből?

Figyelt kérdés
Van férjem, de a tűz már nem a régi, ennek ellenére nem hagynám el, mert minden másban tökéletes társam. Két házas férfival vagyok szeretői kapcsolatban, ebből az egyikre inkább rákényszerültem a munkahelyemen. Okos vagyok jó végzettséggel, de nem tudtam megkerülni ezt az utat. A másik már régóta a barátom, az utóbbi egy évben szerettünk egymásba. A felesége viszont rájött. Nagyon haragszik rám, és valószínűleg mindent ki fog tálalni a férjemnek. Mi lehet itt a jó megoldás? 24 éves nő vagyok, nem akarom eldobni az életem.

2017. jún. 13. 08:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Bele sem kellett volna másznod. 24 évesen ez azért szép eredmény. Már én szégyellem magam.


És a válasz egyszerű: Sehogy.

A férjed megérdemel annyit, hogy nem mástól tudja meg ezt az egészet. Jobb, ha Te mondod el Neki.


Csak azt ne várd, hogy megbocsásson. Egy félrelépés még talán megbocsájtható, de ez...


Ne haragudj, nem bántani akarlak, de komolyan nem hiszem el, hogy ezt megtetted valakivel, aki szeret.

2017. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe süllyedhet valaki ilyen mélyre? Ez gusztustalan. Azt nem mondhatod, hogy szereted a férjed, mert szemen szedett hazugság volna. Az egyetlen tisztességes dolog amit tehetsz, ha elé állsz és elmondod neki. Ennyivel tartozol neki. Aztán pedig viseld a következményeket. Ha egy kis gerinc is szorult beléd, megteszed. Olyan pedig nincs, hogy "rákényszerültél". Akkor inkább másik munkahely, bármikor.


26/F

2017. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Aztán, h a férfiak miért mennek nehezen bele egy házasságba?! Pontosan egy ilyen pitsulinák miatt mint te...
2017. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nagyapám mondta mindig: aki kuurrvának áll, az ne csodálkozzon, ha megb455zák.
2017. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 24 évesen itt tartasz, mi lesz veled később?
2017. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
"ebből az egyikre inkább rákényszerültem a munkahelyemen." - ez magasan veri az eddig itt hallott, indokokat arra, hogy miert mennek az emberek a pi-csajuk utan :"D. Megerdemled. Ostoba kis k-urva:).
2017. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A kocka el van vetve.

Ha a szeretőd felesége ki akar tálalni, akkor ki is fog. Sehogy se tudod elkerülni.

Valószínűleg botrány lesz, ami után lehet, hogy a munkád is elveszted. Nem fogja a főnököd tűrni, hogy ő csak a sokadik volt a sorban.

Gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is. Mondjuk, ha kiderül, hogy terhes vagy.

24 évesen még előtted az élet! Irány Svájc, ott egy ilyen strabíróval komoly szakmai karrier vár rád!

2017. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem hagynád el...csak folyamatosan csalod. Ez sokkal rosszabb, mert féreg dolog a pároddal szemben. Akkor inkább hagyd el, hogy tisztességes nőt találhasson magának.
2017. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A tűz már nem a régi? Komolyan, azt hittem, valami 40+ nő kérdését fogom olvasni, aki tizenéve házas.

24 évesen, maximum 3-4 év házasság után más farkán pörögsz, mert "nincsen tűz". Eleve, minek mentél hozzá? Ha nem tesz boldoggá, akkor nem tökéletes társ, szerintem ez baromi egyszerű.

Mellesleg, ha okos vagy jó végzettséggel, akkor nincsen arra szükséged, hogy prostituáld magad. Nem, szimplán annyiról van szó, hogy így könnyebb az előrelépés, ha csak a lábad teszed szét, mintha keményen kéne dolgozni...

Én általában nem szoktam elítélni a megcsalást, mert mindig van valami a háttérben, de ne haragudj, ez mindennek a legalja, amit csinálsz.

Főleg, hogy még most sem a megoldáson gondolkodsz, hanem azon, hogy jhajj te szegény, bukod a kényelmes életedet... pfejj.

Hogyan mássz ki? Életedben először növessz némi gerincet, és ne várd ki, míg a férjed mástól tudja meg a dolgot. Vállald fel, és igen, vállald fel azt is, hogy 24 évesen odalesz a kényelmes kis életed. Még nem késő megtanulni felnőtt nőként viselkedni, ideje rájönni, hogy nem old meg mindent az, ami a lábad között van.

Ha olyan okos vagy, olyan jó végzettséged van, akkor nem lesz nehéz önálló életet felépíteni.

2017. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"A tűz már nem a régi? Komolyan, azt hittem, valami 40+ nő kérdését fogom olvasni, aki tizenéve házas."


Basszus, szó szerint ugyanezt kezdtem leírni, amikor megláttam a válaszod, csak én még 2-3 gyereket és az egyedül vezett háztartást is odatippeltem volna :DD


Szerintem ez trollkérdés, mert ilyen állat márpedig nincs!

2017. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!