Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? Lehet még normális életem?

Figyelt kérdés

kb 15-16 éves korom óta bulizok, iszom, volt, hogy ilyen-olyan kábítószert is kipróbáltam, de nem jellemző, hogy gyakran használnám őket. az első csókom óta, mikor egy vadidegen kihasnzálta, hogy részeg vagyok, és lesmárolt, csak ilyen dolgaim voltak és nem is kevés, szörnyen sok férfival smároltam, volt akit orálisan kielégítettem, vagy kivertem neki.. az első szex úgy történt hogy kb félholtra ittam magam és egy sötét utcában meghúzott valaki és kb 5 percig se tartott. összesen 4 férfivel feküdtem le és mind ilyen egyéjszakás "kaland" volt, idegenek.. sosem voltam még úgy férfival, hogy érzelmileg érdekelt volna, és nem tudom miért vagyok ilyen.. mivel így "kezdtem" ez egész pasizást, hogy bulikon, részegen és nem pedig normálisan, ezért ezt szoktam meg és el sem tudom képzelni, hogy valaha lesz aki járni akarjon velem, vagy komolyan tetsszek valakinek. undorítónak tartom magam és kb semmi önbecsülésem nincs. nem tudom hogyan hagyjam ezt abba.. nyilván nem minden bulin történik ilyen, de az évek alatt összegyűltek a "sztorik"...

18L


2016. máj. 7. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem lesz normális életed,de persze tévedhetek is.
2016. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Már ismerem a magadfajtát, ha megszégyenítesz és kihasználsz pár korodbeli fiút akkor jobban sokkal jobban leszel. Sok sikert!
2016. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebbol ki lehet maszni ha tudatosan elhatarozod magadban azt, h valtoztatsz es elkezdesz mashogy elni, pl kevesebbet bulizni es mertekkel inni es huzni egy kepzeletbeli vonalat pasik szempontjabol.


Peldaul nem vered ki neki miutan bemutatkozott, mert az nem oke. Mindenkinek van multja, nem embert oltel, es ezen siman lehet valtoztatni nem valami vilagdrama de muszaj valtoztatnod mert kesobb csak rosszabb es rosszabb lesz, es megutalod magad.


Biztos, hogy egy nagyon szeretheto ember vagy, csak te mashogy kompenzalsz problemakat. Az elso lepest mar megtetted azaz felismerted h ez igy nem mehet tovabb, a tobbin kell mar csak dolgozni. Nem vagy undorito, a vilagon semmi szornyuseges nincs benned szimplan csak nem tudod kezelni a hekyzeteket es valamiert nehezedre esik nemet mondani.


Mivel alacsony az onbecsulesed ugy erzed h neked nem jar jobb, ez pedig total rossz es helytelen hozzaallas. Viszont amig te nem ertekeled magad, mas sem fog. Szoval en drukkolok, ki tudsz ebbol maszni:-)

2016. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak el kell határoznod magad és akkor menni fog. Az első ez, magadban kell eldöntened, hogy ezentúl ilyen nem lesz. Másodszor szerintem a túl sok alkoholt kellene feladnod. Nem kell annyit inni, hogy az asztal alatt kössél ki! Csak mértékkel! Ha normális életet akarsz normális párkapcsolattal akkor ez egy jó lépés. Mivel a leírásodból az derül ki, hogy ez okozza az egyik fő problémát, és az amit magával vonz. Innentől kezdve már józan döntést tudsz hozni, hogy kivel mit csinálsz.
2016. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az életed bő nagy része még hátravan, hogyne lehetne az normális?:) mondjuk ismerkedésnél ezeket annyira ne meséld el:D


Akarod, hogy jobb legyen? Akkor változtass!

A bulizással nincs gond! Az alkohollal sincs, ha mértékkel tudod fogyasztani! Ha tudod, hogy az ötödik feles már sötétségbe érkezik és KO, akkor 3 után mondd azt, hogy oké, elég volt mára

A vonzódás vonzó dolog (mármint imponál az, ha valaki vonzódik hozzánk), de nem kell minden vágynak engedni! Nyiss egy kis naplót amibe felírsz pár vezérelvet, és a mértékkel való ivás mellett legyen ott az is, hogy a legközelebbi pasi akivel csókolózni (nem smárolni) fogsz, az már a barátod lesz. Csak fogadd meg, az már félsiker!


Nemtudom mennyire vagy ékszerhordós, de segíthet ha pl veszel, vagy akár csináltatsz, egy gyűrűt.. nem kell arany meg kövek meg ilyesmi, egy sima bizsu is megteszi, a neten találni 500-1000 forintért nagyon szép és egyszerű kézzel készített gyűrűket... legyen az a fogadalmad pecsétje, a Te új-élet-gyűrűd, amire ha ránézel eszedbe jut, hogy miket fogadtál:)


Furcsa és nehéz ezután párkapcsolatban gondolkodni, de hidd el, megéri, mert ez nyújt jövőt, az egyéjszakások nem, márpedig Te mostmár felnőtt vagy, és gondolnod kell a jövődre!

Felelősség, öntudat, elhatározás, határozottság, kitartás! Nem hagyhatod, hogy az életed csakúgy... történjen! mész az utcán és valaki megdug? oké, gondolom annyira nem ellenkeztél, de legyenek mostantól olyan dolgok az életedben amit Te teszel, nem pedig csak.. megesnek veled!:)

2016. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Minden egyes ilyen történet után elhatározom, hogy sosem lesz többet ilyen, de valahogy mégis mindig az van, hogy na még egy nem számít (mint egy dohányos aki nem tud leszokni) és megtörténik... az a helyzet hogy soha senkinek sem tetszettem, vagy nem vallották be (csak kb egyszer-kétszer) nem tudom hogy nem mernek-e kezdeményezni, vagy miért.. és ezért azt gondolom hogy nem vagyok elég jó egy kapcsolatra, és hogy nekem nem is kell senki,. és azt csinálhatok, amit akarok..

Szám szerint 4 ember nem igazán sok, ez évi két ember, talán ez alapján nem is lenne olyan rossz a helyzet, de az a baj, hogy kicsit iszom és rögtön átváltozom egy hülye szarrá aki bárkivel képes lefeküdni...

2016. máj. 7. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem változtatni tudok majd ezen, és évek múlva már csak egy fiatalkori szeszély lesz, és mondhatom hogy hát igen amikor én fiatal voltam akkor voltak gondok de ennyi.. nem akarom hogy ezután soha senki se nézzen rám és egyedül végezzem... meg azt sem tudom hogy mondjam el majd később ezt? mondom hogy hát még nem volt pasim de azért nem vagyok szűz, és akkor máris jön hogy na akkor ezt meg hogy?
2016. máj. 7. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

És legalább élvezed szexet velük? Mert egy ilyen első után elég nehezen tudom elképzelni...

Ha meg tényleg csúnya lennél, akkor senki sem akarna veled lefeküdni. Nem lehet, hogy a rendes fiúk azért nem közelítenek, mert az életstílusod nem tetszik nekik? Azért 18 évesen nehogymár eltemesd magad, ha annyit nem bírsz elviselni, hogy eddig még nem kellettél senkinek, akkor ott igencsak nagy bajok vannak, hisz még alig éltél.

2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már egy jó lépés, hogy realizáltad, hogy változtatni kéne. Azt nem mondom, hogy az alkoholt teljesen űzd ki az életedből, de mindenképpen próbálj mértéket tartani (nekem ez általában úgy sikerül, hogy másnapra beiktatok valami fontos programot és akkor csak keveset iszok, hogy ne legyek rosszul). Gondolom ezek után rosszul érzed magad, használd ezt a bűntudatot motivációnak. Szerintem lehet még normális életed csak sok lemondás az ára :)
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!