Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan embert, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert, akit megcsaltak hazastarskent, kibekültek, es azota ujra boldogok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
a ferfinek szeretöje Volt fel evig
2017. jún. 20. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen, én ismerek. Ma már 41, 42 évesek. A lány (akkor) mindig a barátnőivel ment nyáron nyaralni, legtöbbször külföldre. Kaland szinten mindig megcsalta a srácot, néha többel is. Amikor hazajött ezeket a fiúnak el is mondta! Aztán vége lett ennek az időszaknak. kb. 15 éve boldog házasok. Nagyon otthonülők lettek, nem igen mennek sehová sem.

Más: ez csak mint érdekesség. A hölgy az igazi nagy szerelmet várta. Pasika meg loholt utána sok évig. Aztán mikor a hölgy 30 elmúlt megüzente, hogy már lehetnének együtt. Szintén férj, feleség!

Következtetés: a legtöbb kapcsolatban az egyik mindig jobban szeret.

2017. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Amit más lát egy kapcsolatból kívülről és a valóság az 2 külön dolog. Az a kapcsolat, ahol így szrnak a másik fejére semmit nem ér. Akár ezt hazudják később a magánytól való félelem miatt, akár nem. A boldogságra esély sincs. Szrból várat lehet építeni, de büdös marad.
2017. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat láttam, ahol volt megbocsátás, de annyira nem láttam bele a dologba, hogy tényleg boldogok-e, mindenesetre amikor találkoztunk, nem látszott közöttük feszkó (2 ilyen pár is volt)... de ez lehet, hogy azért volt, mert már idősek voltak és az unokák stb, fontosabbak lettek a szerelemnél, ki tudja... és nem tudom, hogy ilyen egyszeri félrekúrás volt vagy viszony.
2017. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mas valaki esetleg?
2017. jún. 20. 15:51
 6/10 A kérdező kommentje:
szemelyes tapasztalatok erdekelnenek
2017. jún. 20. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint velünk megtörtént. Megcsalt a párom, de ebben én is hibás voltam, hiszen nem figyeltem rá, nem foglalkoztam eleget vele. Ő azt hitte már nem szeretem, keresett mást. Majd egyszer volt egy nagy megbeszélésünk és sírva bevallotta. Megbocsájtottam, mivel én is ugyanannyira hibás voltam, mint Ő. Azóta született a kisfiunknak egy húga, boldog családként élünk és acél keménnyé kovácsolta az összetartozásunkat a félresiklás. Hazudnék ha nem mondanám, hogy bántott a dolog, de csak mint egy kis kósza felhő, ami gyengén és rövid ideig vet árnyékot a napsütésben. Nyersebben fogalmazva, túl vagyunk egy krízisen és megtanultuk örökre. Meg kell mindent beszélni még idejében. 42F
2017. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Utolso,orulok neki.En mar reg nem valaszolok ezekre a kerdesekre,mert itt szetszednek,ha megbocsatottal,ujrakezdtetek.Teged ferfikent maskent kezelnek ugy latom.Ha en irnam le ezt nokent,pedig nalunk id hasonlo volt,mar megkapnam,hogy

Ugyis megteszi meg 1x.

Mar azelott is megtette

Tarsfuggo,eletkeptelen vagy egyedul...


Szoval kerdezo,ha te is kiirsz hasonlo kerdest,ne varj itt tul sok oszinte valaszt.Mert jonnek a huszeves megmondoemberek,h ok aztan soha...stb...

2017. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.engem megcsalt a férjem.pont az 1 házassági évfordulónk előtti napon tudtam meg.megbeszéltük,megbocsájtottam neki hisz van egy 5 éves fiunk is.ez idén történt.de sajnos mostanában mindig eszembe jut mit tett velem és nagyon rosszul érzem magam ez miatt.ezt nem mondtam el neki.én szeretem ezek után is tiszta szívemből.és azt sem akarom hogy a fiam csonka családban nőjjön fel.
2017. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, a mesékben...
2017. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!