Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak és nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak és nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

December 29 dikén szembesültem azzal, hogy 3 év házasság után megcsalt a férjem. A dologra véletlenül jöttem rá, nem a férjem mondta el.Mélységesen összetörtem, szavakkal nem lehet kifejezni azt a fájdalmat, mert derült égből villámcsapásként ért a hír. Akkor a férjemet megkértem, mondja el, miről is volt szó, és hagyja abba a kapcsolatot, tegyük rendbe a házasságunkat ő külföldön dolgozik így interneten tartjuk a kapcsolatot.

Elmondta, hogy akkor kb. fél éve zajlott a dolog, az ex bartnőjével azt mondta ö csak játszót vele más nem csinlt és úgy gondolta majd ha le bukik akkor én átt érzem hogy neki milyen rossz szeretet nem kap mert én nem tudok oda ki menni vele a( édesanyám beteg és gondoznom kel )

Okként azt mondta, hogy én elhidegültem tőle és ezért keresett magának mást. Azt mondta, elválni soha nem akart, csak hiányzott neki valami, és remélte, hogy amíg ő félrelép, a házasságunk rendeződik. Megbeszéltük, hogy nem válunk el, hanem ő szakít a másikkal és rendbehozzuk a kapcsolatunkat.Teltek közben a hetek , és igen, időről időre jöttek a veszekedések is, mert mindig újabb csontvázak kerültek elő a szekrényből: észrevettem, hogy tartják még a kapcsolatot, rendszeresen telefonálgatnak, viberen beszélget a exével és a nő el küldte nekem a beszélgetéseket meg is fenyegetett hogy hagyam békén a férjem stb férjem telefonjában is meg taltam ezeket a bezélgetéseket és bizony sokkal gyanakvóbb lettem. Könyörgöt nekem hogy had bizonyitson fel hívta a a nőt úgy mond elöttem szakítót vele. Vissza menet dolgozni Olyan érzésem volt, hogy mégsem szakítottak, bár a férjem tagadta. Közben éltük a hétköznapokat, jobbára kerültük a kellemetlen szituációkat, időnként veszekedtünk. Sokat beszélgettünk és több programot szerveztünk egymással bennem viszont továbbra is ott motoszkált, hogy a nő még van.És tegnap este ez be is bízonyosodot úgyan úgy tartják a kapcsolatot. Nem tudom mit tegyek most éppen dolgozik én nem szóltam neki egész nap mint aki semmit ne tud úgy tetem Teljesen elveszítettem magam nagyon fáj és azt se értem hogy miért nem tudok sírni belül érzem szét veszít ez a dolog a képébe akarom vágni hogy tudom mit művelsz te mocskos disznó úgyan azokat mondod neki is mint nekem szóról szóra. Nem tudom este mikor fel hív mondjam el neki hogy tudok mindet vagy várjam meg míg haza jön és akkor és addig tegyek úgy mint aki nem tud róla tanácstalan vagyok mit kéne tennem ??



2017. jan. 11. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy kis eszed, akkor este azzal várod, hogy beadod a válást, a hétvégéig költözzön el a nőjéhez.

Szerintem pontosan fogja tudni, hogy miért.


Ez a házasság sajnos innentől már menthetetlen. Ne alázd magad azzal, hogy ezt is elnézed neki, és tovább szenvedsz mellette.

2017. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Maximálisan egyetértek az első válaszolóval!

Ne alázd meg magad...takarodjon a nöjéhez.

2017. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt felesėgkėnt īrom, dobd ki.

Velem mėg költözės utån is prôbålta a fėrjem a kettős jåtėkot jåtszani.Tudatosītottam, hogy vėge.

Ne alåzd meg magad!

2017. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek gyerekek... válj :(
2017. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy percet sem maradnék a helyedben, te megtettél mindent, visszafogadtad, és ezután is megcsinálja ugyanazt.

A tiszetelet teljes hiánya, hagyd ott, sírva fog könyörögni.

Ez a nő annyira nem lehet fontos neki, mert akkor simán elhagyott volna.

Maxiumum meg párterápia, és akkor tényleg mindent megtettél.

(Még szerintem arra sem érdemes amúgy)

Engem gyerekkel hagytak el, és találtam olyan férfit, aki mindkettőnket szeret és mi is őt.

2017. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló sztori,nálunk gyerek is van.Én elküldtem a csajt a bús pics-ba,az exem szintén és végeztem vele,nem érdemel meg.
2017. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező mi van veletek?

Milyen gyakran találkoztok a férjeddel? Hétvégente jár haza vagy hogy?

Ha csak hétvégente vagy még gyakrabban akkor tuti menthetetlen a kapcsolatotok (ennyi megcsalás után már valszínű amúgy is.) Hiszen a férjed maga mondta h elhidegültetek, ebben nyilván közrejátszott az hogy külföldön dolgozik, ott magányos volt, azt csinál amit akar. Ha ezzel a nővel szakít is majd lesz más.

Ti meg ezek után nem fogtok tudni újra összemelegedni mert a te fejedben ott lesz h megcsalt meg a gyanakvás, plusz a távolság. Ráadásul kutyából nem lesz szalonna.

2017. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!