Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálnátok le férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le férfiak, ha rájönnétek, hogy a párotok megcsal és semmibe vesz titeket, akibe őrülten szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Engem 9 hónapja hagyott el a barátnőm, miután többször megcsalt. Én vissza akartam kapni, de ő a másik férfit választotta. Ő azóta boldog, én lelki roncs. Eddig, 9 hónapja haragot éreztem, és megvetést, ez mára bosszúvággyá alakult át. Annyi, hogy van munkahelyem, makulátlan erkölcsi bizonyítványom, ez tart vissza attól, hogy tönkretegyem a boldogságát, persze csak lelkiekben.
2017. jún. 25. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Kidobálnám a cuccait, aztán mondanám, hogy mehetsz az új stricidhez, te rüfke. Kb így.
2017. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te legalább férfi vagy. Én még most is visszafogadnám, de gyűlöl engem. :( De hogy a fenébe lehet ennyi idő után is őrülten szeretni olyan nőt, aki hazudott, megcsalt, átvert? Valami nem kóser velem.
2017. jún. 25. 22:20
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ne csak a kapcsolat szép dolgaira emlékezz, és ne ezekbe kapaszkodj, hanem a realitást nézd: megcsalt, semmibe vett. Viszont ennek is volt valami oka, ami miatt idáig vezetett az egész. Valamit nem kapott meg az exed a kapcsolatotokban, és ezek szerint a kommunikáció hiányzott. Persze az se normális dolog, hogy megcsal, mert ha nem OK a kapcsolat, akkor előbb lépjen ki, aztán kavarjon mással.

Szerintem lépj tovább, elmélkedj azon, hogy miben hibáztál te, miben ő, mit fogsz legközelebb másképp csinálni, és ne süllyedj az önsajnálat posványába, mert saját magadat húzod le.

2017. jún. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!