Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, magyarazzatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, magyarazzatok meg nekem, ha szeretötök lesz, es szerelmesek lesztek, lebukas utan miert mentek vissza a felesegetekhez, mire jo, hogy magatoknak is hazudtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 16:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Mert a szereto az ideiglenes "epp beleuritenivalo" lyuk, akivel el lehet lenni, de a feleseg a biztos pont, az "Otthon".
2017. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
beleüriteni miert nem lehet otthon?es miert kell szerelemmel hülyiteni egy szerencsetlen nöt?
2017. jún. 21. 16:15
 3/41 A kérdező kommentje:
amugy elsö valaszolo sajat tapasztalatbol beszelsz?
2017. jún. 21. 16:15
 4/41 anonim ***** válasza:
99%
Nem maguknak hazudnak, hanem a szeretőnek. Ha azt mondanák a szeretőnek, hogy szeretem a feleségem, jó vele élni, te csak szórakozásra kellesz, akkor a szerető nem tartana ki mellette. Ha a férfi tényleg szerelmes, akkor elhagyja a feleséget, családot.
2017. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
ezt te ilyen egyszerünek gondolod?es ha szereti a gyerekeit?es nem akar vasarnapi apuka lenni?Ha jobban szereti a gyerekeit mint a szeretöt es ezert inkabb felaldozza magat?eztnem tudod elhinni?
2017. jún. 21. 16:20
 6/41 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezo, teged nem lehetett nehez atverni. Ilyen esemenyeknek szemtanuja voltam ugymond. Nem vagyok olyan hulye hogg ilyen megalazo es undorito helyzetbe sodorjam magamat.
2017. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
igazad van nagyon megalazo es gusztustalan helyzet.De hidd el,ez a ferfi olyan szinten nyomta,hogy meg te is elhitted volna.Minden este 9 töl ejjel 1 ig facebookon üzenetvaltas..miert ne hittem volna el hogy tenyleg rossz a hazassag?Ki az aki minden estet a feleseg nelkül Tölt egyedül egy szobaban?teljesen összetörte a lelkemet.
2017. jún. 21. 16:24
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Megérdemelted.

Itt sírnak a fiatal pasik, hogy nem kellenek senkinek, a fiatal csajok meg itt vergődnek, mert csak a nős pasik fazsa ízlik nekik.

Magyarázza már el valaki, hol ebben a logika!

2017. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Olyan nős férfinak, aki képes a felesége háta mögött bárkinek (engem beleértve) alapból azt sem hiszem el, amit kérdez és azonnal elhajtom, tudod kinek kell egy oyan féreg, aki így oldja meg a párkapcsolati problémáit. Francnak írkáltál vele, ha tudtad, hogy nős, tök mindegy milyen szövegeket nyomott. Szépen beszoptad a legtipikusabb kamut, de meg is érdemled, amiért foglalt emberrel kezdtél.
2017. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%

"felesége háta mögött bárkinek (engem beleértve) udvarolni" - ez lemaradt.

Utolsó voltam.

2017. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!