Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki tud erre értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud erre értelmes választ adni?

Figyelt kérdés

A környezetemben nagyon sok olyan kapcsolat van, ahol valamelyik fél félrelépett, mégis együtt vannak.


Voltam nemrég esküvőn, ahol még a férfi is tudta, hogy a nő, akit pár perc múlva feleségül vesz, 4x lépett félre mellette. Mégis elveszi.


Másik pár, ők is most házasodtak össze, pedig a pasi még rá is nyitott, ahogy a (most már) felesége egy másik pasival szexelt.


És még sorolhatnám a példákat..


Hogy tudnak így össze házasodni vagy épp együtt maradni? Hogy tudnak bízni a másikban??



Én sosem csaltam meg senkit, ellenben engem igen, de eszem ágába se lenne még hozzá is menni azok után, hogy megalázott.


Ti mit gondoltok erről?

Mielőtt azzal jöttök, hogy van össze tartó erő, hitel, gyerek... Akkor szólok, hogy egyik kapcsolatban sincs....


2017. jún. 28. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én sem értem, számomra a megcsalás zéró toleranciás szabályszegés.
2017. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én tudok. Te normális vagy, hogy megcsalás után nem bízol az illetőben. Akik elveszik/hozzá mennek, azok pedig idióták, naivak, vagy csak simán elmebetegek.
2017. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

1. nyitott kapcsolat

2. megalkuvás

3. papucs jellem

4. önértékelési problémák

5. elvakultság

6. naiv bizakodás a másikban, hogy majd megváltozik és többé ilyet nem tesz

2017. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Már eleve az gusztustalan, ha valaki megcsalja a társát, arról nem is beszélve, ha ezek után megbocsátanak neki és így tesznek, ahogy írod. Túrót bocsátanék meg. Menjen a pokolba az ilyen ember.
2017. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Nálad nem fér bele ,van akinél meg igen.

Sztm had döntse már el mindenki maga ,hogy a saját kapcsolatába mi fér bele.

Igen,vannak naív emberek ,akik azért bocsájtanak meg mert elhiszik még másodszorra is ,hogy változik a társuk.

Én azokat az embereket tartom naívnak akik hisznek az örök hüségbe.

Az emberek kb 90 százaléka (nők/férfiak) nem hűséges hoszú távon.

N25

2017. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Csak azt az egyet tudom elképzelni, hogy azt hiszik ha összeházasodnak akkor az biztosíték lesz arra, hogy többé nem csalják meg őket.


De egyébként fogyatékos aki ezekután elvesz így nőt.

2017. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Vagy annyira szerelmes, hogy mindent elnéz a másiknak.
2017. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Történelmi példa:

Szokás szerint a férj minden további nélkül eljárhatott kuplerájba 100 évvel ezelőtt nem számított megcsalásnak.


Számos példa van arra hogy korábbi társadalmakban nem annyira volt ez olyan szigorú.

Pl. görögöknél a nők mellett símán szexelhettek fiatalabb férfiakkal a családfők - elfogadott volt.


Vagy több feleség esetében mi számít megcsalásnak?


De igen sok más is okot adhat erre. Sokszor egy családban elfogadják ezt (hogy a másik félrelépett) mert a család egybentartását fontosabbnak érzik.

De lehet az is hogy belefáradtak a társkeresésbe meg akarnak állapodni, már elmúltak 30-35-40.


Nagyon sok házasság most sem a mennyben köttetik!

Azaz sok gazdasági érdek szól mellette (sajnos).

A két tehetős család egy házasság révén egyesíti erőit.

Ez azért elég megszokott volt eddig is.

2017. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2017. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!