Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ez tud erre valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez tud erre valaki értelmes magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy 3 hónapos gyermekem nem tőlem van,ezt egy nagy veszekedés során derült ki.Lehet,hogy ezt bosszúból mondta.Csak azt nem értem,hogy a rokonok és a közeli barátok mind azt mondják,hogy le se tagadhatnám.Hogy lehet ez?Vagy túl korai még hasonlítgatni?Kétségbe vagyok esve dns teszten gondolkozom csak a gyereket féltem mert nagyon szeretem.
2017. ápr. 17. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember alaptalanul nem mond ilyet,még méregből sem..

Szerintem mindenképp jàrj utàna..

Beszélgess a pàroddal..

2017. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Többször a fejemhez vágta,ha igaz is nem értem a rokonaim miért hasonlítják hozzám,ha valaki más az apa?
2017. ápr. 17. 15:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért hasonlítják hozzád, mert a gyerek igazi apja hasonlított rád, ezért a gyerekben is látnak hasonló vonásokat. És mivel úgy tudják, hogy tőled van, így... fejezd be magadnak a mondatot... :D


Ha ezt mondta, akkor nyugodj meg, tényleg nem tőled van, de ha mégis, akkor is minimum félrekefélt a párocskád akkortájt.


Nem irigyellek, itt csak rossz választ kaphatsz, mindenhogy veszítettél.


30/F

2017. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de az a durva hogy a rokonaim ezt látják,bár lehet hogy ezt korai mondani
2017. ápr. 17. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak hirtelen felindulásból mondta...

De én csináltatnék egy apasági tesztet azért.

Megnyugodnál... vagy ezért, vagy azért.

2017. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ijesztő ez a dolog ha igaz is,hogy másé a gyerek és rám hasonlít megrémiszt.
2017. ápr. 17. 15:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig azt mondogatják a rokonok, hogy tiszta apja. Sejtelmem sincs miért.

Anyám 8 éves koromban ment hozzá a nevelőapámhoz. Többször is mondták idegenek, hogy mennyire hasonlítok rá.

Gondolom, mert két szemem van és a fülem közé szorult a fejem nekem is.


A párod valószínűleg megcsalt, és vagy ő se tudja, kire ütött, vagy ő már látja, kire hasonlít. Egy vérvizsgálat is kiderítheti az igazat, de a DNS ad biztosan választ.

2017. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, hogy hasonlít rád, mert ez a szokás. Lehet köze nincs hozzád, de mondják akkor is. DNS tesztet csináltass.
2017. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a rokonok a közeli ismerősök pedig ismerik a páromat is.Azért csak úgy nem mondom fénykép alapján,hogy arra és arra hasonlit mikor nincs köze hozzá.Gondolom ezt csak dns tudja 100% ra megmondani akkor hasonlóságra nem lehet alapozni ezek szerint.Bocsánat a sok kérdésért de ideges vagyok
2017. ápr. 17. 16:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen de hogy hasonlíthat valaki rám ha nem az enyém esküszöm belebolondulok!
2017. ápr. 17. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!