Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha úgy érezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érezem a pasim megcsal, de nincs bizonyítékom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Van egy nalam joval fiatalabb katona pasim akivel ket eve vagyunk egyutt. A kapcsolat alapbol hazugsaggal kezdodott mert en azt hittem 25eves es ra egy evre veletlen derult ki hogy amikor megismerkedtunk csak 20 eves volt. Persze en teljesen kiakadtam es ott akartam hagyni, de a vonzalom nagy ur volt es o hitegetett hogy csak azert nem mondta el mert biztos volt benne hogy otthagyom. en voltam akkor 34 eves... Mivel mar egy eve egyutt voltunk eleg nehez volt elengednem ez utan a boduletes hazugsag utan is de ugy voltam vele szeretonek jo lesz amugy is messze lakik majd idovel eltavolodunk es en keresek mast. Viszont pont ezek utan lerendeltek abba a varosba dolgozni fel evre ahol en lakom es igy ugy alakult hogy naponta talalkoztunk es majdnemhogy bekoltozott hozzam. Fel ev utan kozolte hogy o par honap mulva megy Afganisztanba 7 honapra. En gondoltam magamban szuper legalabb vegre vege lesz ennek a kapcsolatnak mert bar en fiatalabbnak tunok joval o pedig idosebbnek engem zavart a korkulonbseg. Vettem pesten egy lakast es ugy terveztem felkoltozom amikor o elmegy es elem az eletem ismerkedek. Erre jott megint a sokk. Terhes lettem. Nagyon vagytam mar egy gyerekre de nem most es nem tole mert bar nagyon erett rengeteg mindenben de nem tudok benne feltetlenul megbizni azok utan ami tortent. Ok terv borult Pesti lakast kiadtam maradtam az eredeti lakohelyemen mert ez a lakas nagyobb es a varos is csaladbaratibb. Ez a dolog elegge osszehozott minket keszitettuk elo a lakast mert ugye neki hamarosan el kellett utaznia es mire hazajon lesz egy gyereke. Mire ezt nagy neheze elfogadtam es kezdtem boldog lenni elveteltem 10 hetesen... Szornyu volt fel sem tudtam fogni es nem tudtam most hogy tovabb minden tervem mar megint borult. Pestre mar nem mehettem a lakast kiadtam felretett penzem nem volt a felvett hitel miatt, o egy honap mulva megy el mar porbalkozni sem lehet babaval minden osszetort bennem. Raadasul verfertozest kaptam es ket hetre korhazba kerultem es meg annak a veszelye is fennallt hogy nem lehet tobbe gyerekem, de talan ezt megusztam. Bar nem lehetett volna probalkozni 3 honapig en nem foglakoztam ezzel mar csak az eltetett hogy essek teherbe mielott a pasim elutazik hogy ne legyek egyedul es legyen egy picur akit vegre szerethetek es szerettem volna nagyon csaladot. Ez nem jott ossze a pasim elutazott. Egy honapig minden rendben volt beszeltunk sokat. Aztan hirtelen jott egy buli ahol lany vagy lanyok is voltak. Felhivtam kinyomott hazudott lerazott bunkozott. Ereztem hogy csajozni fog hallottam a hangjan. Es bar o nem ivott elotte szinte soha ez utan a buli utan minden este eljart a tabori kocsmaba a haverokkal es ezzel a holland lannyal akirol hazudott eloszor hogy ismeri csak en nyomoztam ki hogy mar ismerosok facen. Azota bunko lekezelo nem feltekeny mar (elotte nagyon az volt), sosem er ra. O azt mondja ez mind a hisztim miatt van. De en azt mondom en azert hisztizek mert mar nem erdeklem nem akar estenkent beszelni, minden este eljar es ezzel a lannyal van vagy ha nem vele van folyamatosan online van es erzem hogy beszel valakivel vagyis vele. A lany most utazott el onnan de erzem minden megvaltozott mar nem vagyok neki erdekes. A baratnoim azt mondtak probaljam meg azt hogy nyugodt maradok nem kerdezgetem csak altalanossagokrol beszelek es nem keresem annyit. De nem tudom van e ennek ertelme egyaltalan. O az a tipus aki ilyen esetben azt hiszi en csalom meg es marcsak azert is megteszi mert o az alfa him es vele nem szorakozik senki. De futni sem akarok utana mert mar elvette minden onbecsulesem. De eleve mit tesz ilyenkor az ember? Ha tudja megcsaltak azok utan amik utan keresztulmentunk egyutt? Ha azt mondom neki bocs Peti erzem hogy tortent kozetek valami es en igy nem tudok rad meg fel evet varni akkor azt fogja bunkon mondani hogy ez az en agyszulemenyem mar megint es ebbol van elege es ramharit mindent nem fog semmit sem bevallani. akkor mit tegyek ha lezarom hogy zarjam le hogy ne ram haritsa a felelosseget? Vagy probaljam meg a higgadtsagommal visszaszerezni? Kezdek mar ettol az egesztol kikeszulni hogy bar most talan elutazott a lany de ezek utan is minden este eljarkal es valoszinu egy ito utan talal majd egy masik katonalanyt akivel felrekurhat mig en husegesen varok ra de persze bizonyitekom nem lesz. Mit lehet tenni ilyenkor? Minden segitseget nagyon koszonok es bocsi a hosszu monologert!

2017. júl. 1. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Ezt szerinted ki olvassa el? :D

Itt fontos lenne, hogy a lényegre törekedj.

2017. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Zsírozd be az ágyúját azt süsd el neki.

Azt minden katona szereti, mert az ágyú, maga a katona:)

2017. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Én beleolvastam, de én se olvastam végig.

Az a tanulság szerintem amit nagyon sok lány tapasztalatból tanult meg, rendőrrel, katonával ne kezdj,mert ez lesz belőle.

Előző voltam:)

2017. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

jajaja. Rendőr, nyomozó, katona, ezek kizárt foglalkozások nálam.

A katona még talán...de a rendőr tényleg tabu.

2017. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Átrágtam. Totally fucked up kérdező. Nem kéne keresned egy ideig, meglátod mit szól. Sajnos itt csak visszajátszmázni tudnál vagy szakítani. Viszont a sztoriból egy kisebb regény kijönne az tuti. Ha tudsz írni fuss neki.

30/f

2017. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Mit akarsz te tőle 35 éves létedre?!

Most van a buli korban,normàlis hogy kiéli magàt..te meg rajta kattogsz,miközben ő boldogan éli az életét!

Hagyd békén

2017. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értelek. Először zavar az életkor, utána eldöntöd, hogy na majd úgyis lecseng ez a kapcsolat a távolság miatt aztán mert majdnem lett tőle egy gyerek, teljesen bekattantál és még gyorsan akartál egy második próbálkozást is, hogy összejöjjön a gyerek stb. stb.

Semmi konzisztencia nincs az érzelmeidben. Csapongsz egyik végletből a másikba vagy pedig még itt sem vagy őszinte és te már nagyon régóta akartál gyereket, és nem azért volt baj a kor, mert fiatalnak érezted magadhoz hanem azért mert tudtad, hogy ilyen fiatalon kevés férfi vállal be egy gyereket.

2017. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jobb, hogy nem estél újra teherbe tőle. Nagyon fiatal, nem fog megállapodni még, főleg nem ennyivel idősebb nő mellett. Jó voltál "tanulni", de rájött, hogy más is van rajtad kívül. Engedd el, és keress olyat, akivel családot alapíthatsz! Ne keresd és ha hazajön és próbálkozik, ne dőlj be neki!
2017. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem nyomozgatnék.Felesleges időpocsékolás.Ennek a kapcsolatnak nincs értelme.Lépj tovább.
2017. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt a történetet küldd el a TV2-nek , a Veled is megtörténhet vagy a Családi titkok című műsorok éppen ilyen story-kat dolgoznak fel.
2017. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!