Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakire már több lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire már több lány is mondta azt, hogy tökéletes (külsőre) akkor az valószínűleg nem ronda?

Figyelt kérdés

Mert én már több lánytól is megkaptam ezt az évek alatt, hogy arcra/külsőre tökéletes vagyok milyen jól "összeraktak" stb. Persze ezt nyilván leginkább olyanoktól akiknek bejöttem (nyilván :D) de egy időbe tényleg sok lánynak tetszettem de én mégsem látom magamat jónak. Sőt néha kifejezetten rondának. És nem értem ki mit eszik bennem. Inkább fura fejem van, ez jobban illik mint a helyes vagy jóképű. Persze voltak már szép barátnőim de inkább úgy gondolom a személyiségem vagy a stílusom miatt fogtam meg őket mint a külső.

És az elmúlt hétbe tindereztem (tudom hogy ciki de ez van :) ) és ahogy beszélgettem egy lánnyal megint megdicsért hogy szerinte tökéletes arcom van csak kicsit nagy a fülem :D (ismeritek a mondást nagy fül, nagy...) meg egyébként is sok csinos lánnyal matcheltem, szinte mindenkivel akit jobbra húztam,de tudom hogy legtöbben csak egónövelésre használják és mindenkit jobbra húznak. És elgondolkoztam hogy most akkor kinek van igaza, vagy hogy lehet, hogy én ilyen rossznak látom magam? Csak simán túl szigorú vagyok vagy mi, mert úgy irigylem aki elégedett magával, én úgy érzem sosem tudnék.

Mondjuk nem is érdekel emiatt a külsőm annyira (igényes vagyok nem erről van szó) inkább a belső a fontosabb mások szemében is szerintem, meg hát azzal lehet igazából érvényesülni. De hogy lehetnék még


2017. júl. 8. 10:33
 1/10 A kérdező kommentje:
*mégis elégedett magammal? Ez lemaradt 😅 Meg az is, hogy 20/f
2017. júl. 8. 10:34
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván, akinek bejössz azt fogja mondani, hogy te vagy az Adonisz. Nos olyan csajokat kellene megkérdezni, akik nem a te szinteden vannak, mondjuk ránézésre jobbak, mint , amit megkaphatsz nem beképzelt ribikről beszélek, hanem nagyon extra szép lányokról. Na, ha ott is 10-7 azt mondja oké, akkor lehet tényleg van valami benne, amit mondanak.
2017. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne ettől az oldaltol várd a megváltást

Olvass önbizalom fejlesztő könyveket


Minden férfiben ott van a jóképű sármőr :)

2017. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a fura, hogy mind használták a tökéletes szót.
2017. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Voltak szép barátnőid, Tinderen is szép lányokkal beszélgetsz, de mégis a gyakorira jössz egy kis megerősítésért?

Hát akkor tessék: igen, kérdező, tökéletes vagy, awh *-*

2017. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egod van az biztos. A külsőddel csak ilyen lányokat fogsz tudni meghódítani.
2017. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elgondolkoznék azon, mi az oka, hogy ennyire nincs önbizalmad.


Én arra gondolok, hogy a múltadban történt valamilyen rossz dolog, mert ha ennyire tetszel a lányoknak, akkor nagy valószínűséggel jól nézel ki.


21/L

2017. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha több lány volt akinek tetszettél akkor szerintem semmi baj nincs veled. Azzal azért legyél tisztában hogy nem minden lánynak , nőnek fogsz tetszeni mert mindenkinek más az ideál. Tehát ne az alapján ítéld meg magad hogy hány lány mondta már rád hogy tökéletes vagy. Próbáld magad elfogadni ahogy vagy.
2017. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy fülű pasik a gyengéim. :D
2017. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a külsőd tökéletes, de hogy még egy kategóriát se sikerül kiválasztani... Hogy jön ez a megcsalás rovathoz?
2017. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!