Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Nálatok fordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nálatok fordult elő, és milyen gyakran, hogy nem mertetek közeledni egy lányhoz, annak ellenére, hogy valószínűleg nem utasított volna el? Ilyenkor inkább arra vártok, hogy ő kezdeményezzen? Es ha senki sem lép? 22/N

Figyelt kérdés
Szóval.. srác kedvelte a profilképem, némi tanakodás után én voltam az, aki ráírt, elég jól el is beszélgettünk. Ritkán, de együtt dolgozunk, es akkor tényleg olyan mintha izzana köztünk a levegő, de aztán haza megyünk es én csak várok es várok, nem történik semmi. Idősebb nálam pár évvel, és nem tudom, csak én látom-e így, de az biztos, hogy helyes, intelligens, zenél, nagyon tehetséges. Az elején úgy éreztem, kevés vagyok hozza, pedig ezt nem sok embernek engedem meg, hogy ennyire hatással legyen arra, hogy hogyan látom magam. Viszont a körülöttünk lévők, akik ugyanígy látják, ezt az akármit ami kettőnk közt van azt mondjak, szerintük nem olyan pasi, aki merne lépni . Ez számomra pedig kissé felfoghatatlan, mert nálam biztosan lenne esélye .

2016. okt. 12. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellesz neki eléggé, lehet van csaja is vagy csak szimplán nyuszi.
2016. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ő honnan tudhatná, hogy nem utasítanád el?
2016. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Igen. Akkor semmi nem lesz.
2016. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk jósok, szóval honnan tudhatnánk, hogy egy számunkra vadidegen pasi egy általunk nem ismert helyzetben miért tesz vagy nem tesz valamit?

Elég gyanús, hogy a második kérdése (hogy mégis honnan kéne tudnia, hogy van esélye), az eléggé rátappintott a lényegre, de látatlanban természetesen ez is csak egy tipp.


Mindenesetre nagyon nincs is értelme vakon találgatni.

Úgy néz ki, hogy ha nem teszel semmit, akkor magától nem is fog történni semmi ezzel a pasival. Te meg szeretnél valamit ettől a sráctól.

Akkor ebből a kettőből eléggé logikusan adódik, hogy érdemes lenne tenni azért, ha akarsz valamit. Aztán majd abból kiderül, hogy mi is a helyzet.

2016. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem kezdeményez, ezt nem tudhatjuk, de akkor kezdeményezzél te...
2016. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is tetszik egy lány de nem merem bevallani neki érzéseimet! :(
2016. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező megtette az "igazi" első lépést azzal, hogy ráírt a fiúra :) Igen, én is várnám, hogy most keressen ő, főleg ha jót beszélgettünk, de én azt mondom, keresd meg őt te mégEGYSZER, és ha ebből sem veszi le, hogy érdeklődsz, akkor vagy nyuszi, vagy tényleg nem érdeklődik igazán. Nem tudom, hogy erre van e esély, de talán még jobb lenne, ha élőben beszélgetnétek, úgy sokkal jobban érezné ő is, hogy tényleg érdeklődsz. Sok sikert :)
2017. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!