Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom és én lassan fél éve vagyunk együtt.

Szeretjük egymást.

Régebben 1x megcsalt amit nagyon megbànt ezért fogadtam vissza.

De most van egy 17 éves lány akivel mindig beszélget facebookon,talàlkoznak is.

De azt állítja a lány sosem smárolt még,és hogy csak baràtok.

Szerintetek?



2017. júl. 16. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a friss hús , aki egyszer megbotlik többször is megteheti... (bár én a helyedben az első után azonnal kidobtam volna, de te tudod, biztos jött, hogy a pia dugta meg helyette az adott csajt, te meg be is kajáltad).
2017. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem ivott akkor amikor megcsalt.

Nem is feküdtek le,csak smároltak.

De csak annyit mond rá,hogy "csak jött".

A telefonjàt sosem akarja megmutatni nekem.

A lànnyal egy városban lakik,míg velem nem.

Így akármikor találkozhatnak.

Hogyan derítsem ki?

2017. júl. 16. 09:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Így nehéz lesz a helyzet, ha nem egy városban laktok, mert azt mondja a "haverokkal" voltam , közben meg a kis csajjal nyomul. Nem tudom hány km választ el, de biztos van valami közös ismerős, aki segíthet ebben.
2017. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kérdezem a baràtait azt mondjâk,hogy nem.

De szerintem meg igen.

60 km-re lakik.

2017. júl. 16. 10:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem a barátait kell kérdezni ők alap, hogy falaznak neki. Valakit, aki semleges és nincs érdekében hazudni se pozítivat se negatívat.
2017. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Ne derítsd ki. Teljesen felesleges.


A ti kapcsolatotokból okkal vagy ok nélkül, de elveszett a bizalom. Te már nem bízol a párodban (gondolom az a bizonyos megcsalás nyomot hagyott), így aztán féltékeny vagy, függetlenül attól, hogy a párod csal e vagy sem


Ennek így nincs értelme, ez a kapcsolat véget ért a bizalom hiánya miatt.


Ui: mondjuk a párod sem sokat tesz azért, hogy ne tűnjön úgy, hogy félrelép.

2017. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy olyan ember nincsen így elég nehèz.

Tegnap is fesztiválozni volt...

Pedig úgy volt nálam alszik.

2017. júl. 16. 10:08
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen,számomra teljesen bizonytalan már ez.

Lehet jobb lenne ha szakítanék!

2017. júl. 16. 10:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg fog csalni, és a jövőben is. Ha ez neked probléma, akkor nem ő a megfelelő pár számodra, és neki sem te vagy a megfelelő. Neki olyan párra van szüksége aki mellett másokkal is nyugodtan átélhet izgalmagat fellángolást... és nyilván ez egy olyan ember lenne, aki szintén nem monogán beállítottságú.
2017. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Látod most, ha nekem választani kellene, hogy a barátnőmnél alszok vagy fesztiválozok nem is lenne kérdés melyiket választanám (naná, hogy a fesztivál :D Viccelek! Természetes, hogy téged választanálak :) ) Ő meg inkább lelépett bulizni nélküled... figyeld ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.
2017. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!