Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kereshet az exem időként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kereshet az exem időként?

Figyelt kérdés
Már kb 5-6 éve szakítottunk, de kb 3-4 havonta mindig felhív, hogy mi van velem, de úgy hogy neki van barátnője. A napokban szakítottak a barátnőjével végleg és most azzal jön, hogy mennyire vissza akarna engem szerezni. De hozzá teszem, hogy tele van ideggel, kb más témája sincs, csak hogy mennyire átvágta az a csaj és hogy mennyi mindent megtett érte és hogy nagyon szerette. Szerintetek őszinték az érzései felém? Vagy csak nincs a ló jó a szamár is? De akkor miért hívogatott eddig végig?? 27/N

2017. júl. 18. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbecsülés és tisztesség benne, és nem tanulta meg, hogy ha vége egy párkapcsolatnak, akkor teljesen kivonulunk a másik életéből, kivéve, ha gyerek van vagy egy munkahelyen dolgozunk. Őszinték-e az érzései? Ugyan mit számít? Komolyan egy olyan sráccal akarsz újra összejönni, aki az exét hivogatja, miközben már új kapcsolata van? Ennél jobb tényleg nem jutna neked?
2017. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igaz..tudom. Csak ő tudja jól, hogy mély nyomot hagyott bennem és kötődöm még hozzá, hisz felveszem a telefonjait is... Teljesen összezavart megint... :(
2017. júl. 18. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mivel zavart össze? Nehéz a felfogásod vagy mi a probléma? Szakítottatok, ő összejött valaki mással, de közben unalmában néha felhívott téged, mert élvezte, hogy még ezek után is foglalkozol vele. A csaj most kidobta vagy a csaj nagyon kihasználta/megcsalta, ezért ő szakított, most pedig a könnyű utat keresi és egy olyan kapcsolatot, ahol megint ő lehet az erős fél (szemben az előző kapcsolatával). Te éppen megfelelsz arra a célra, hogy használjon, amíg nem jön jobb. A lényeg, hogy még mindig alul leszel. Ez a mély nyomot hagyott benned baromságot meg hagyjuk már. 5-6 éve szakítottatok, mégis miről beszélünk. Ez a múlt. Rég le kellett volna építened a srácot, de még most sem késő. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress olyan férfit, akit komolyan érdekelsz.
2017. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart. Sose árt egy tartalék punci, főleg, ha negyedévente egy telefonba kerül a fenntartása, a hülyének is megéri... xD
2017. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt köztünk szexuális kapcsolat,amióta szakítottunk. Csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.
2017. júl. 18. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű, vissza akar kapni.


33F

2017. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, megkaptad már a helyes választ. Mit szeretnél még? Ha akarsz, menj vissza a volt faszidhoz. A te életed. De ne kússz már itt hason egy kis külső megerősítésért. Sima ügy ez, leírtuk neked, hogy mi van. Emészd meg, ne tocsogj itt ezzel a szentimentális maszlaggal.
2017. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked a szakítás óta nem volt senkid?

Most csalódott a barátnőjében, szerette - Te írod-, és átvágta. Te pedig ott vagy neki, aki vélhetőleg odavagy Érte. Most a sebeit nyalogatva vissza akar térni Hozzád,hogy ápold a lelkét, add vissza a megtépázott önbizalmát.


Én nem fogadnám vissza a helyedben. Ha annyira szerette a csajt valószínű,hogy nem múltak el Benne az érzések Iránta, fura,hogy máris téged keres. Pótléknak....

2017. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, persze én vagyok túl naív...mert akárkivel próbáltam kapcsolatot kiépíteni vagy ismerkedni, mindig akkor kezdett el jobban keresni és jött ezzel a hős szerelmes szövegével. Tudom, hogy mi a helyes, persze és azt is hogy hagynom kellene, de nem tudom hogy miért van ez pont nála, aki annyiszor hazudott már nekem, hogy még mindig megmozgat bennem valamit.
2017. júl. 18. 19:40
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ok kérdező, akkor menthetetlen vagy. Ez van, nem tudunk segíteni rajtad. Tedd nyomorulttá az életed, a te dolgod. De ne fetrengj itt kéjesen a saját moslékodban.
2017. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!