Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kedves, szerény, visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, szerény, visszahúzódó lány milyen társat kereshet magának?

Figyelt kérdés
Gondolom próbálja mindenki majd irányítani, elnyomni.

2017. júl. 17. 04:04
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Egy olyat aki mellett nem kell azt érezni, hogy el van nyomva.
2017. júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A magyar nábobot, Jókaitól. (komolyan, egy férfit úgy a 17- 18. századból)
2017. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire negatív!

Nem mindenki próbálja elnyomni meg irányítani. (Na jó, ha a "gyüssztopogni, gecc" neandervölgyiek közül válogat, akkor igen.)


Egy párkapcsolatban nem csak elnyomni lehet a másikat, hanem megnyílni, felszabadulni is. Nekem pl. mindig élvezetet jelentett, ha egy visszahúzódóbb természetű barátnőmből sikerült előcsalogatnom a kisördögöt, akár szexuális, akár egyéb téren.

2017. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pl írjon rám és engem.
2017. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ITT VAGYOK!!!


Nekem az ilyen lányok tetszenek mert tök jó érzés látni, amikor megnyílik és kezdünk egymásban megbízni. Amúgy nem mindenki sz.ét állat, hogy elnyom. Ha egy kicsit magabiztosabb, mint te, az nem gond szerintem. De ne légy kishitű.

2017. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én nem tudom miért gondolják itt, hogy a kérdező egy kedves, visszahúzódó kislány.

Erre kapok egy tonna ismerkedős levelet.

Arra nem gondolt senki, hogy valamilyen közvéleménykutatási céllal kérdez valaki valamit?

2017. júl. 18. 01:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, azt hittem épp most bocsátod árúba magad.
2017. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hinni a templomban kell pajtás.
2017. júl. 18. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is vagy te olyan kedves xDD csak jó a szlogened.
2017. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!