Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem akarja megbocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megbocsájtani az érzelemmentes megcsalást a feleségem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 09:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Őt szeretem, vele terveztem maradni, a többi nem jelentett semmit, csak szex volt!Vissza akarom kapni.
2017. júl. 22. 10:17
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


A tetted válóok.

2017. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
kezdj összepakolni
2017. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
A félreqrás az félreqrás, tök mindegy, mivel színezed vagy milyen körítést kreálsz mellé. Viseld a következményeket.
2017. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

"Őt szeretem, vele terveztem maradni, a többi nem jelentett semmit, csak szex volt!Vissza akarom kapni."


Na, ez a mondat mindent elmond rólad.

Ezek szerint "többi" is volt, de te a feleségedet szereted?

Szép kis szerelem az ilyen!

És hogy "akarod"?

Egy ilyen megbízhatatlan férfit egy normális nő úgy rúgna ki, hogy a taknyán csúszna vissza oda, ahonnan jött, nemhogy még az "akaratát" is teljesítse!

Nem férj vagy te, hanem egy farka után szaladó hímr.ingyó!

2017. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Bence_ ***** válasza:
95%

Magamat szeretem.

Te is magad szereted ezért szexelsz massal mert akkor éppen jól esik.

Rá azért mondod, hogy szereted mert Ő olyan dolgokat tesz ami neked jólesik.

Te olyan dolgokat teszel ami neki jól esik?

Ha vele szeretnél elni akkor első körben legyél magaddal őszinte, így vele is az tudsz lenni.

Elmondod neki, hogy te Gizi seggét akarod markolászni Ő pedig elődönti, hogy neki ez jó? Ez igy fair.

2017. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Mert nincs gusztusa és a tervei között sem a jövőben, hogy az idegen puncikból kihúzott farkadat szopja.
2017. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Te megbocsájtanád, ha ő is rendszeresen megcsalna?

Én már be is adtam volna a válópert, ha kiderül, hogy több alkalommal "érzelem mentesen", "csak szex" és "semmiség" viszonyokat folytattál mással.

Igazi kis hímprosti vagy.

2017. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez kamu, ha nem akkor hülye vagy. :D
2017. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
szerintem is kamu. Ha meg nem az, akkor a feleséged dönti el megbocsájt vagy nem. Az már érdekesebb dolog, hogyan tudta ezt meg lúzerkém?
2017. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!