Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi nálatok az a pont/tett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nálatok az a pont/tett, ami már olyan súlyosnak számít, hogy szakítotok?

Figyelt kérdés

Mindenkinél más, hogy mi számít megcsalásnak, de sokan meg tudnak bocsátani. Mindig is úgy gondoltam, hogy a szex az, ami nálam már megcsalás. De az előző kapcsolatomnak egy egyszerű csók után vetettem véget. Képtelen voltam elviselni a gondolatot, hogy megtörtént, megtört a bizalmam.

Nektek mi a véleményetek/álláspontotok?


20L



2017. júl. 25. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szex,orális szex,csók,ha mással flörtöl/írkál a neten,és ha mást szeret.

Mind megcsalás!!!

2017. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
86%

Egy alkalmi megcsalásnál még nem biztos, hogy szakítanék, de szeretőtartásnál tuti. Igazából már egy csóknál is, ha vannak mögötte érzelmek.


Ezen kívül szakító ok, ha a lány csak azzal foglalkozik, ami neki jó, vagy ha érzelmileg ki akar használni, manipulálni próbál, hazudozik, lop.


Kötelező klisé: akkor is szakítanék, ha kiderülne, hogy még az exét szereti. :D

2017. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Amikor már nem bízom benne, nem kívánom a társaságát.

40F

2017. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már a csók is az, illetve, ha lélrkben már máshol jár. Ennek is vannak egyértelmű jelei, gyakran elmélázik, elbambul, nem figyel arra, smit mondasz neki, sokszor nézi a telefonját, hirtelen felindul valami kisebb hibádon, tévedéseden, bolhából elefántot csinál. Mármint rzeket még személyesen nem tapasztaltam hálistennek, csak ismerősi köreimben voltak ilyesmik. Nem fér bele semmi olyan, ami már nem velem kapcsolatos, akár lekiekben, akár csak egy csók, rendszeres találkozások, ne adj Isten szexuális dolgok..úgy gondolom, ha két ember szereti egymást, akkor nem vágynak másra gondolatban sem, illetve tisztelik egymást annyira, hs bármi gubanc van, pl. elbizonytalanodás, elmondják a másiknak. 29F
2017. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Bocs, telefonról írtam, nagyok az ujjaim, kicsi a billentyűzet. 😀
2017. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nálam a csóktól számít megcsalásnak, de ennél apróbb dolog is szakítóok lehet, mert nekem az fontosabb, hogy érezzem, a párom tisztel és becsül.


Pl. szakítanék, ha felmegy társkeresőre és aktívan társat keres. Szakítanék, ha "csak" chatel nővel, és leírja, hogy, milyen pózban, hányszor dugná meg. Szakítanék, ha már incselkedve flörtölne vagy taperolna mást. Szakítanék, ha azt hallanám, hogy szívesen megdugna vkit / összejönne vele, de engem nem szívesen dobna, mert jól főzök / macerás lenne neki új lakást keresni, de már nem szeret.

2017. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de utolsó, nagyon jókat írtál a szakító okokhoz! :)
2017. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szabadidejét inkább másokra áldozza és rendszeresen másokat elém helyez. Ha még boldogan is mesél róla az végképp beteszi a kaput. A csókig nem kell eljutni. Bár megnézném én azt a nőt aki bemerné ezt játszani velem. Általában a lakásba sem mer feljönni senki nehogy félreértsem :D

197cm 102 kg 28/f

2017. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem egyszeri megcsalásnál, ami valami buli hevében történt, ha csak kicsit elszabadultak az indulatok és elcsattant egy csók, vagy volt egy egyéjszakás kalandja, nem szakítanék, ha szól róla utána. Ennek lehet az is az oka persze, hogy távkapcsolatban élünk az év nagy részében, így kicsit mások a körülmények.

Ami szakítóok lenne, az a hosszabb ideig tartó, vagy érzelmi alapú megcsalás, amit eltitkol előlem, mert míg az előbbi testi szükségletekről és ösztönökről szól, utóbbi tudatos és a kapcsolatunkban fejez ki valami hiányt vagy őszintétlenséget, amivel nem érdemes már folytatni.

19L

2017. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha felébredne bennem a féltékenység, és beigazolódna a gyanúm. Az eddigi egyetlen erős okom a szakításra az volt amikor az exem folyamatosan flörtört egy másik lánnyal, társaságomban is folyamatosan kereste a társaságát és kitörő örömmel fogadta ha megjelent (ehh... ez nekem kicsit sok), ehez társult az is hogy míg velem volt addig is számos nővel ismerkedett gyakran előttem jellemezte őket (csupa pozitívum) DE! a kaput az csukta be amikor egy ilyen női ismerős féltékeny lett rám, a párjára de a páromat valamért ez nem hatta meg. Ez egész kapcsolat alatt borzalmas bűntudatom volt, mert úgy érzetem tudatalatt teljesen kisajátítom őt, holott egy közönséges szoknyapecér volt.
2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!