Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont vagy tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont vagy tett vagy mondat, ami után azt mondtad, hogy elég volt, és elválsz?

Figyelt kérdés
Mi volt az utolsó csepp a pohárban, és mennyi idő után?
2012. jan. 31. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

en nem elvaltam,de egy igen hosszu kapcsolatbol szalltam ki!

azok voltak az utolso tettek es mondatok,amikor csak a barataival volt,de amikor en el akartam menni a baratnommel feltekenyen jott utanam!

amikor mindent elvart tolem,de o cserebe nem adott semmit!

amikor nem engedte,hogy a barataimmal talalkozzak

amikor elvarta,h olyan legyek az agyban,mint a kezdetekben,de o nem adott cserebe semmit

amikor en voltam mindennek az oka

amikor minden voltam csak ember nem!

amikor az utolso veszekedesnel,elcsattant egy pofon


amikor elhagytam,mondhatnam,hogy megszoktem...

azota eltelt lassan 6honap,de meg mindig vissza akar kapni,neha kedvesen,de mostanaban mar megint csak egy szutyok vagyok es nem ember

2012. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Én sem váltam, csak szakítottam.

Az ok a megcsalás. Házasságban azért már meggondolandó, főleg ha van gyerek is. Szerintem úgy nem rohantam volna el rögtön.

2012. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Amikor egy sokadszor egyedül töltött este szembesültem saját magammal és hirtelen megvilágosodtam.


Meddig tűröm hogy kihasználjon és ne vegyen nőszámba?


Ki változtathat az életemen ha nem saját magam?


Boldog vagyok így vagy csak vergődök?


Mikor akarok rádöbbenni hogy elb@sztam az életem, majd 60 évesen akarok sírni az unokáimnak miatta? Hogy lehettem volna boldog is??? Csak tennem kellett volna érte.


Meddig akarok még nyuszi lenni? Mert a nyuszi gyáva, én is gyáva akarok maradni?



Na ezekre válaszoltam. Másnap reggel elköltöztem, azóta se bánom.

2012. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Amikor ráuntam, hogy folyton elhord minden szarnak és egy jó szava sem volt hozzám. Ráadásul már a szexet sem kívánta és esze ágában sem volt megbeszélni a dolgokat. Ezzel teljesen leszívta minden energiám, aztán leváltottam egy fiatalabbra, aki szintén leszívja minden energiám:D de boldogok vagyunk együtt.
2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Huh, a fentiek alapján akkor asszem, megérett a helyzetem a válásra, mert nálunk az összes fenti probléma megvan!
2012. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok!meg annyit szeretnek hozza tenni,hogy amikor elkoltoztem meg akkor is azt ereztem,hogy szeretem es vele akarok lenni!de nem voltam kepes megbocsajtani,mert mar nem az elso veszekedes es feltekenykedes volt a kapcsolatunkban!

sehova nem mentunk

a boltba sem akart elkiserni

a szilvesztert egyedul toltottem a kozos lakasunkban

amit foztem sose volt eleg jo

mindig gond volt,hogy en miert csak hetvegente nagytakaritok

miert nem inteztem el a csekkjeit


ezert irtam,hogy mindenert en voltam a hibas!

nagyon jol eltunk a korulmenyeinkhez kepest,de el kellett gondolkoznom,hogy a penzert nem lehet boldogsagot kapni!

most is eszembe jut,hogy semmi gondom nem lenne ha vele maradtam volna,de nem erne meg,csak az idegeim mondanak fel a szolgalatot!!!

2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Amikor már kb 2 éve tűrtem hogy semmit nemc sinálok jól,sosem vagyok elég jó,miközben ő mást sem csinált csak kiszolgáltatta magát meg punnyadt a gép előtt és elvárta hogy én istenitsem (nem tudtam,hisz nem volt miért).

Hónapokig próbáltam rávenni változtassunk,mindig csak hagyjam már békén.

Az egyik ilyen után rávettem valahogy hogy 1 napig csináljuk amit én mondok.Kirándulni vittem,azon kivül hogy már tartottam a távolságot,se egy ölelés,semmi,jól éreztük magunkat.

Este hazaérve amikor megkérdeztem,jó volt-e őszintén azt mondta,jó.

Másnap reggel megkérdeztem,megismételjük-e valamikor.

Erre közölte hogy jó itt neki,ne akarjam megmondani mit csináljon.

Összeszedtem a cuccát,és kidobtam.

(szerencsére én lakásom,gyerek nem volt még,és csak élettársak voltunk,azt könnyebb felbontani)


azóta boldog vagyok egy olyan férfi mellett,akiaz ex full ellentéte

2012. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lányomat addig terrorizálta, amíg el nem költözött. Rá 2 nappal mentem én is.
2012. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

nem válás, csak szakítások:

Férfiként állandóan én csináltam mindent, vásároltam, főztem, dolgoztam .. ő is dolgozott, kb ugyanannyit, vagy ő egy kicsit kevesebbet keresett. Először a szüleimhez költöztünk hogy spóroljunk úgy egy keveset, mert az albérletünk árát is emelték. Félretenni ott se tudtunk.

Aztán szemét voltam ha egyszer-egyszer spórolni akartam, vagy nem akartam hogy taxival menjen .. vagy épp csak úgy bekísérni a munkába, vagy hogy együnk most hideget, és ne pizzát rendeljünk, mert nem marad a hónap végére semmi ..

Vagy az h hízott az 5 év alatt amíg együtt voltunk és nem tetszett, ígérgette hogy fogyni fog, de semmi jelét nem láttam, semmit se tett érte..


Másik barátnőm akkor amikor újra találkozott a nálam régebb óta meglévő szeretőjével, és azt mondta nem tud dönteni köztünk .. egy hónapot adtam neki, majd otthagytam .. ekkor visszakönyörögte magát, és megszakított minden kapcsolatot azzal az olasz szeretővel, de mégse tudok már úgy bízni benne..

2012. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én is kb. 2 évet tűrtem, mert azt hittem, hogy szeretettel rendbe lehet még hozni. Igen, csak sajnos ezt csak én akartam. Két pici gyerek mellett én minden voltam csak jó nem, se jó anya, se jó feleség, se jó nő. Semmit nem csinált csak gépezett. Minden az én nyakamba szakadt. Az utolsó pont az volt, amikor ismételten itthon hagyott egyedül a gyerekekkel szilveszter este, mert az én dolgom az hogy a gyerekekkel legyek, ő meg simán elment bulizni. És akkor megtaláltam róla a felvételeket egy másik nővel. Ezután közöltem vele, hogy válunk. Szóval jó sokáig tűrtem. Hülye voltam!
2012. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!