Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találkozzak az exemmel, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak az exemmel, vagy ne?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, ên nem felejtettem el és ö sem engem. Kb egy hónapja van pasim, de nem szeretem szerelemből, jó a sz.ex de ennyi viszont ő egy jó ember. De nekem hiányzik az életemből az izgalom, a kaland. Exem holnap a városba jön és találkozni akar, egy szállodában. Nemtudom elmenjek e. Nagyon jó lenne vele lenni újra, de tudom hogy exemmel nincs jövőnk. Ha találkoznánk max sz.ex ami ugyan nagyon jó lenne de ott a barátom akinek nem mondanám el.

Érdemes bele menni? Félek, hogy exem annyira felkavar, hogy nemtudom elengedni. Viszont egyszer élünk, és nekem exemre van szükség. Ti mit tennétek a helyemben?



2017. aug. 1. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A helyedben felköpnék és aláállnék. Azt hiszem. De nehéz elképzelni, milyen lehet az élet ilyen kevés agysejttel.

Miért írod úgy, hogy sz.ex?

2017. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

:D


Valami hasonlót akartam írni, mint az első válaszoló.

2017. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért írom így mert jobban tetszik.... Nem mindegy, hogy hogy írom?

Nem tudom mi a rossz ebben ha élvezni akarom az eletem

2017. aug. 1. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor élvezd, ne a gyakorin provokáld az embereket. Úgyis nagyon gyenge próbálkozás volt.
2017. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De kívácsi vagyok mások mit tennének a helyemben
2017. aug. 1. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

De hát basszus leírtuk. Én tényleg ezt tenném. :)

Szerintem hagyd el szegény​ pasid, aztán felőlem azt csinálsz, amit akarsz.

2017. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki lepontoz, az tudna írni is vagy attól letörne a kis kacsója?
2017. aug. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy élvezni szeretnéd az életed, de ezt ne mások rovására tedd, te felmosórongy.
2017. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben? Rövid kötél...a többit màr tudod.
2017. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi a rossz ebben ha élvezni akarom az eletem"


Akkor élvezzed,úgyis meg fogod csalni a barátod,ha nem ma,akkor máskor.Jó a szex vele,meg jó ember,de hát te unatkozol mellette.Egyszer élsz.Majd amikor te vágysz stabil kapcsolatra,és megcsalnak egy jó kis tízes csajjal,gondolj arra,hogy a barátod is csak egyszer él.

2017. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!