Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozzak akkor az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak akkor az exemmel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem 2 évig voltunk együtt. Az utolsó évében elkerült kollégiumba és csak hétvégente találkoztunk, de így is remekül megvoltunk. Kb 8 hónapja járt már a koleszba mikor kiderült h már pár hete egy sráccal folyton beszélget és hogy a suliba a folyosón folyton találkoznak ( a srác természetesen udvarolt neki és eléggé bosszantott hogy a barátnőm ezt hagyta). Mikor ezt megtudtam a barátnőmet kérdőre vontam h ki ő meg stb. de ő mondta h csak barátok és hogy ismerkednek, de pár héttel később elmondta h egy buliba a srác lekapta és hogy ő nem akarta és ezután össze is vesztek. Kérdeztem tőle h jelentett e ez számára valamit és mondta h nem és hogy nagyon sajnálja... Persze erre nagyon ideges lettem de megbocsájtottam neki. Megint el telt egy kis idő mikor rákérdeztem hogy azóta mi a helyzet a sráccal.( nem sejtettem semmit csak szimplán megkérdeztem) mire ő mondta h semmi, de én láttam rajta hogy valamit titkol. Ezért megkérdeztem még egyszer hogy biztos hogy nem? és akkor elmondta h azóta volt még egy buli és hogy ott is lekapta a srác. Erre már nagyon ideges lettem és szakítottam vele. Azóta eltelt 5 hónap és nem is beszéltünk meg nem is igen láttam. Kb egy hónapja írt nekem hogy szeretne velem beszélni a következő hétvégén amikor itthon lesz ( ez szeptember első hete volt és ugye kezdődött neki a suli). Mondtam h rendben, de nem beszéltük meg hogy pontosan mikor hol , és mikor eljött a hétvége én nem akartam neki írni hogy most akkor mikor beszéljünk mivel nem én akartam vele beszélni ( úgy voltam vele: ha akar valamit keressen). Így nem találkoztunk. Azóta eltelt 1,5 hónap és pár ismerősünkkel elmentünk 4 napra "nyaralni". Mivel a baráti körünk szinte ugyan az így ott volt az exem is. Nem igen beszéltünk akkor egymással de az utolsó előtti este mindenki már lefeküdt aludni és csak mi 2.en maradtunk fent az exemmel és mi iszogattunk tovább és beszélgettünk ( de nem rólunk csak úgy mindenféléről). A végén úgy alakult h lefeküdtünk egymással. Másnap kicsit kínos volt mert akkor se igen beszélgettük de most már azért többet mint előtte , és aznap este is ( akkor már a többiek elött is) kavartunk és ugyanúgy lefeküdtünk egymással. Másnap mentünk haza de akkor se beszéltünk , de utána nap rám írt és elkezdtünk beszélgetni és mondta hogy a hétvégén szeretne velem beszélni. És most ezek után úgy érzem hogy vissza akarom őt kapni, de nem szeretném elrontani. Nem tudom hogy most beszéljek e vele a hétvégén vagy találjak ki valamit hogy miért nem érek rá és várjak vele még egy kis időt. Mert attól félek h benne csak egy pillanatnyi fellángolás ( de lehet hogy bennem is) és ha várok még egy kicsit akkor ez lehet hogy kiderül.

2016. okt. 20. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyeld, gondold végig! Te már ott elrontottad, h az első félrelépést megbocsájtottad neki. "Ő nem akarta", ugyan! Én ha valakitől nem akarok semmit sem, akkor nem kerülök olyan közeli viszonyba vele, h ez megtörténhessen! 2. esetnél kidobtad, de mikor találkozásról beszélt nem is gondolta komolyan, mivel időpontot sem egyeztetett veled, így ez csak levegőbe beszélés volt... Most, h ti "össze voltatok zárva", ezért tökéletesen kihasználta az alkalmat, h széttehesse a lábát. Nem beszéltetek utána sem... Tulajdonképpen akkor mi van? Szerintem itt a bizalom már hiányzik és ez hatalmas nagy baj. Mindig is benned lesz már a félelem, h mi van ha újra megcsal és nem alaptalan a félelmed, mert aki egyszer ezt megtette, az megfogja többször is tenni! Szerintem keress egy normális barátnőt!
2016. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!