Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak így is úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak így is úgy is megcsalják a párjukat, ezt miért nem fogadják el a nők végre?

Figyelt kérdés
Tehet bármit a nő, kielégítheti minden perverz vágyát a férfinak, lehet bármilyen jó feleség, ez nem számít. Egy adandó alkalomnak úgysem áll ellen egyik férfi sem, ha például egy szórakozóhelyen összegabalyodik egy vonzó nővel, de lehet ez egy távoli munkatárs is, vagy a haver új szomszédnője. Az újdonság mindig ezerszer izgatóbb lesz, mint a gyerekkel otthon ülő, 10 éve ismert feleség. Kockázat sincsen benne, hiszen az egyéjszakás kaland soha nem derül ki, ha jól csinálja, attól még megmarad a meleg otthon, és a szeretett asszony, aki úgysem tudja meg soha. Nincs olyan házasság/hosszú kapcsolat ahol ez nem fordul elő. Aki tagadja, az vagy a kellemes tudatlanságban élő nő, vagy olyan férfi aki még nem tette meg, mert nem volt lehetősége eddig. Esetleg a nagyon vallásos életet élő férfiak képeznek kivételt, de úgy vettem észre az emberek már egyre lazábban kezelik a hitet, nem úgy mint régen. A nők nagyrésze mégis retteg, hogy megcsalják, gyanakszik, nyomoz, vagy éppen nem szívesen engedi el a férfit szórakozni a haverokkal pont emiatt. Akiknél pedig kiderül hogy megcsalták, összeomlanak, szenvednek, mérlegelik a kapcsolat folytatását. De kérdem én mire jó ez a színjáték? Sokkal egyszerűbb lenne a nők élete, ha eleve úgy jönnének össze egy férfival, hogy: "Szeretjük egymást, boldogok vagyunk, szeretném vele leélni az életem, de tudom hogy ebbe beletartozik az is, hogy nem csak velem fog szexelni élete végéig, viszont mindent megteszek azért hogy hozzám jöjjön haza élete végéig." Az remélem mindenkinek érthető, hogy itt az érzelemmentes, gyors kalandokról van szó, amit a férfiak 99%-a megtesz legalább egyszer, nem pedig a szerető tartásról.
2017. aug. 4. 12:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

" de tudom hogy ebbe beletartozik az is, hogy nem csak velem fog szexelni élete végéig, viszont mindent megteszek azért hogy hozzám jöjjön haza élete végéig."


Ugye azzal is tisztában vagy, hogy neked is el kell fogadnod akkor, hogy a nejed is megcsal.


Amúgy meg aki megcsal, menjen ahova akart, nehogy még én tiplizzek utána. Vicces :)

2017. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora baromságot kár volt elolvasni...
2017. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 LazyJones ***** válasza:
96%
Sosem csaltam meg senkit, nem is tervezem. Lehetőségem lett volna egy jó pár alkalommal, de nekem sosem fért ez bele. A megcsalás ugyanis nem törvényszerűség, hanem döntés kérdése, és ha én úgy döntök, hogy márpedig nem, akkor akárki, akármit csinál, nem fog tudni belevinni. Szóval senki ne akarja nekem felmenteni magát azzal, hogy úgyis mindenki ezt csinálja. Nem csinálja mindenki ezt.
2017. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Te mekkora egy b**fasz vagy öcsém. Nem mindenki akkora paraszt ha szeretnék egy lányt sosem csalnám meg. Tőlem bármilyen jó nő odajöhetne. Én a szemébe nem tudnék nézni utána a barátnőmnek. De hát ki hogy áll a dolgokhoz... Ha már kihűlt a kapcsolat akkor maximum megbeszéljük én jobbra ő balra. Nálam ez a korrekt.
2017. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Van egy 4 hónapos kapcsolatom, a legelején vagyunk, imádom őt, még a lángoló szerelem fázisban vagyunk. De amikor sorban látom szenvedni a barátnőket, ismerősöket, amiatt hogy megcsalták őket, összeszorul a szívem, hogy rám is ez vár. Nem akarom, harcolnék ellene, de tehetetlen vagyok. Most, és még jópár hónapig nem fenyeget a veszély, hiszen odavan értem, szerelmes, még újdonság vagyok. De ha együtt fogunk élni régóta, és már elmúlt a varázs, átalakult a szerelem szeretetté, akkor ő is meg fogja tenni. Jobb erre felkészülni, és nem homokba dugni a fejünket, mert akkor fájdalmas a csalódás.
2017. aug. 4. 12:44
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Ne döntsd el, hogy nekem hogy lenne egyszerübb az életem, majd én eldöntöm. Én nem hiszek abban, hogy minden pasi megcsalja a feleségét, és álomvilágban sem élek e miatt. Egyszerüen tudom azt, hogy az emberek nem egyformák, és azt is, hogy mindenki másképp él meg szituációkat.
2017. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyetértek azzal amit írtál. Viszont fordítva is, a pasi se féltékenykedjen. Oda vissza működik ez.
2017. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%

A saját alacsony önértékelésed akarod kivetíteni az egész világra.

Nem csalnak meg minden nőt, engem se, viszont ez a hozzáállás megmérgez mindent, szóval jah, a magukat nem becsülő nőket valószínüleg megcsalják

2017. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Na akkor én az 1 % ba tartozok aki nem csal. Király! :)
2017. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem rohadnál meg végre az általánosításaiddal együtt?!?!
2017. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!