Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vanak olyanok akik megcsalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanak olyanok akik megcsalják a párjukat vagy hogy megtörtént de meg bánták vagy ujra megtenék? Mert én sajnos meg tedtem lent a lényeg olvasátok el aztán irjátok meg ti mit tenétek? 22. L

Figyelt kérdés
Lassan 4.éve vagyunk együtt a pàrommal.kb 2.évnek ezelőt 2x is rajta kaptam hogy meg akart csalni. Akkor sokat veszekedtunk is persze magyaràzot hogy igy meg ugy... De nem szakitotam vele gondoltam tul leszek rajta.. Késob ràm irt egy nagyon jo pasi hogy akar talàlkozni. Nagyon jo el voltunk és le is feküdtunk. Persze utana mondtam hogy tobb ilyen nem lesz. Kertem hogy ne keresen. Persze folyton kereset. De mindeg el utasitotam. Azota össze költöztunk a pasimal es meg kérte a kezem. Lasan 2év telt el de van hogy még mindeg ràm ir a pasi hogy szeretne talàlkozni velem.És epp az a baj hogy nekem is nagyon jo volt vele de viszon tudom hogy nagyon szeretem a pàrommat.. Mit tegyek?
2017. márc. 19. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát feküdj le vele
2017. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Fekudj le velem is
2017. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi de értelmes vàlaszokra lenne szükségem.
2017. márc. 19. 05:48
 4/12 anonim ***** válasza:
ribbi
2017. márc. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
A "helyesírás" miatt gyanús, hogy kamu.
2017. márc. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed ha megcsalod. Neki is szándékában állt. Ki tudja, hogy nem csalt-e már meg.
2017. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem magyar suliba jàrtam.. Azért nem tudok helyesen irni.. Ti meg ugy csinàltok mintha soha nem csaltàtok meg a pàrotokat?? Amugy csak 1x feküdtunk le..
2017. márc. 19. 07:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ti meg ugy csinàltok mintha soha nem csaltàtok meg a pàrotokat?? "


Hát képzeld, én úgy csinálok, mivel soha sem csaltam meg :D. Te nem szereted a párod, ő se téged, szakítsatok és keressetek másik partnert. Szánalmas amit műveltek.

2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves #8 en szeretem a pàrom azért csaltam meg mert ő is többszor meg akarta tenni. Amugy is csak egyszer csaltam meg azota nem talàlkoztam a pasival..
2017. márc. 19. 09:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves #6 énis ugg gondolom mivel miota együtt lakunk azota is volt olyan hogy azzal àllitot haza hogy a munkahelyén tetszik neki valaki bàr az anya lehetne de ha én engedélyezem akkor ő szivesen lefeküdne vele.. Csak fél hogy el hagynàm.. Amugy nem szoktunk vitàzni jol meg vagyunk. Csak na valami mégis màs.
2017. márc. 19. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!