Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, lányok, miért szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, miért szoktátok (már aki) megcsalni a párotok? Mi vesz rá titeket? Miért teszitek, tennétek meg?

Figyelt kérdés
A nem tudom, nem tenném, nem teszem nem elfogadható válasz. Biztos van olyan dolog, amiért megtennétek valaha vagy megtettétek már valamikor.
2017. aug. 18. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vágy, szenvedély, izgalom, újdonság, fellángolás
2017. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
F@.sz feláll,ész megáll a fiúknál! :)
2017. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert gerinctelenek... kivétel ez akkor nem igaz, ha az egyik elhanyagolja a másikat, mert akkor valahol érthető... de csak úgy spontán. Az hányinger.
2017. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Tény, hogy nem tudhatjuk mit hoz a holnap. De mivel jelen pillanatban csak én ismerem magam, így remélem mégiscsak elfogadható az a válasz, hogy NEM tenném meg. Mégpedig azért nem, mert egyszerűen számomra ez nem fér bele. Tisztelem annyira a másikat, hogy ha már nem érzek iránta semmit, akkor megmondom neki és véget vetek a kapcsolatnak. Ha pedig együtt vagyok valakivel, akkor az azért van, mert őt szeretem, ő kell nekem és nem vágyom másra. És nem, nincs semmi, amiért mégis megtenném. Megfenyethetnek, fizethetnek nagy összegeket, akkor sem. Mert vannak érzéseim és tudom, hogy a másik embernek is vannak. És sajnos(?) úgy vagyok összerakva, hogy belegondolok abba, hogy ha nekem szarul esik valami, akkor az a másiknak is valószínűleg ugyanígy fog esni.
2017. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez a nagy kérdés, a miért. Soha nem kerestem az alkalmat, viszont azt sem mondtam soha, hogy húzd vissza fel a bugyit. Értelme sem volt soha, mert messze egy nő sem tudta azt nyújtani, mint a párom.
2017. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Bár én nem csaltam meg soha senkit, és engem sem csaltak meg (tudtommal), de sok emberrel beszélgettem ilyenekről. Mindenki azt mondja szinte, hogy ahol megcsalás van, ott már nincs szerelem, vagy nem is volt. A másik amit gyakran hallok, hogy a párjától nem kapja meg, amire szüksége van (nem feltétlenül szexuális dolgokra gondolok). Csak sajnos nem tudják, hogy mondják meg neki, vagy hogy vessenek véget a kapcsolatnak, ezért inkább jön a megcsalás. Aztán ha kiderül akkor meg legalább nem nekik kell szakítani. Na mindegy szóval a lényeg az a szerelem hiánya. Vagy a törődésé. Mert legalább addig a pár óráig kap egy kis figyelmet, amíg a szeretőjével/alkalmi partnerével van. Szerintem nagyon kevésszer van csak arról szó, hogy szexuális vágy miatt csalnák meg a másikat. És egyébként itt nem a 15 évesek "kapcsolatairól" beszélek, nyilván felnőtt, érett emberekről.
2017. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Arra vagy kíváncsi mi volt a motiváció?

Hát a lehetőség és a kölcsönös szimpátia. Nem volt soha ismeretlennel egyéjszakás kalandom, csak olyan nővel feküdtem le, akit korábban már ismertem, és szinte kizárólag férjes, vagy kapcsolatban élő nő volt. Ez tiszta sor, nincs reklamáció, szex van és kész, utánamindenki megy a dolgára.

Nem fogok mentegetőzni, a feleségem mai napig szeretem, de nem az a nő akit egykoron elvettem. Most 100kg körül van, vörös középhosszú göndör haja van ,mert ezt találták ki a fodrásszal, nekem a szőr feláll tőle a hátamon.Amikor elvettem, akkor 60kg volt és rövid szőke haja,akkor imádtam. Tökéletes anya, nagyon jó partner, de a szex vagy 10éve nem működik közöttünk. Már nem balhézunk miatta, simogatás, érintés, csók minden nap van, de az intimitás és a szex élvezete teljesen eltűnt.

2017. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Szeretem amikor valaki belém szeret és még ha meg sem csaltam, de szenvedést okozhatok neki ezzel.


27f

2017. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

7# Ennek mi értelme van így? Egyikőtök sem boldog,éltek egymás mellett,egyikőtöknek sincs lehetősége egy új boldog párkapcsolatban élni,mert elveszitek egymástól kölcsönösen a lehetőséget!

Szerintem ez így nem házasság,hanem egy nagy 0 !

2017. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
4-es, neked volt már párkapcsolatod, vagy csak a női lapok szerelem rovatát olvasgatod?
2017. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!