Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen okai lehetnek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek ha egy nő megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Gondolom legfőbbképpen a szex minősége,szerintetek még mi lehet az oka egy megcsalásnak,vagy esetleg hosszabb viszonynak?
2017. aug. 20. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig találkoztam, mind azt mondta, nincs, vagy rossza szex. Ez, mennyire igaz, mélyebbre ásva mik vannak még, azt nem tudom.
2017. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen a szexel való problémátol indulnak a dolgok ez evidens csak a többire lennék kiváncsi.
2017. aug. 20. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden jo,de a heti 2 szex keves. A szex is fenomenalis,csak keves a heti 2 alkalom. Igy uj elettarsat vagy szeretot keresek.
2017. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1. Rossz a szex.

2. A nő egy k#rva.

3. A férfi elhanyagolja a nőt.


Hirtelen csak ezek jutnak eszembe😄😁😂

2017. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy a nő egy ribi.

Persze ez ugyanúgy illik a hasonló "férfiakra" is

2017. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baráti körömben pont történt egy ilyen, ott a lány a rossz szex miatt csinálta, pedig állítólag szerette a fiút.

Másik esetről is hallottam, távolabbi ismerősöm esetében történt, hogy a felek eltávolodtak egymástól, a nő pedig beleszeretett egy másik férfiba.

2017. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az volt a probléma, hogy nem voltam hajlandó kifizetni az amerikai nyaralás ráeső részét, persze az ő barátaihoz mentünk. Persze nem 100 ezerről beszélünk.
2017. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen? Nyomós.

Nyomja már be valaki.

2017. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!