Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan zárjam le vele? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le vele? És hogyan győzzem meg hogy végre legyen hűséges a barátnőjéhez? N

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem vagyok büszke erre, sőt hányni tudnék magamtól. Majdnem 2 évig szerető voltam. Eleinte azért mentem bele mert szerelmes voltam a férfiba, neki pedig a barátnője más városba került az egyetem miatt, így tudtunk szexelni. Eleinte neki is lelkiismeretfurdalása volt, de mostanra semmi megbánás nem látszik rajta. A szerelem részemről elmúlt, de a szex eszméletlenül jó volt vele. Múlt hét csütörtökön is találkoztuk, nagyon jó volt a szex ismét. Viszont bennem változott valami. Rosszul vagyok magamtól, ki akarok lépni ebből, nem akarom folytatni. Amit másnap meg is mondtam neki. De nem akarja elfogadni. Ma is nagyon összevesztünk, mert mondtam hogy hagyjuk egymást végleg. De folyamatosan erőlteti hogy én kellek neki és biztos nem fogja lezárni velem, adjak neki még néhány alkalmat, és ha letiltom mindenhonnan akkor meg ide jön házhoz mert nem akar elvesziteni. Én is szeretek vele lenni de valahogy muszáj lezárnom. Azt mondta úgyis keresne mást akkor a barátnője mellett tehát ne érezzem rosszul magam amiatt hogy csalja. Mit tegyek, hogyan győzzem meg?

Szörnyen érzem magam. Napok óta csak sírok. Nem akarom lebuktatni sem, csak békében elválni.

22N



2017. aug. 23. 12:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szólj a barátnőjének, hogy egy gerinctelen féreggel van együtt.
2017. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

De nem akarok kavarni. Felőlem legyenek együtt örökre. Csak én akarok kikerülni a képből. De most azzal zsarol hogy akkor mindennap itt lesz a ház előtt amíg nem tud engem meggyőzni.

Tudom undorító amit tettem, nem akarom folytatni mert lelkileg nagyon megviselt.

2017. aug. 23. 13:03
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

"De nem akarok kavarni." vs "Majdnem 2 évig szerető voltam."


Dragasag, te mar kavartal. Eleget. Ideje csinalnod valami jot is szegeny lannyal, mondd el neki azt ami tortent. Kizartnak tartom, hogy orulne annak, ha kiderulne, a pasija megcsalta...tobbszor..eveken at.


Ez nem csak 1 kosza szex volt (az is hasonloan szanalmas), hanem egy kapcsolat.


"úgyis keresne mást akkor a barátnője mellett tehát ne érezzem rosszul magam amiatt hogy csalja"


Kivanom neked, hogy veled is csinalja majd ezt a leendo parod, abban az esetben, ha nem nyitod fel szegeny lany szemet arra, hogy milyen pasival van.


Szep napot.

2017. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Blackfun ***** válasza:
93%

Én hányok veled, de az nem fog segíteni. Ha csak ennyi, hogyan zárd le vele, elmondtad neki személyesen, tiltsd le mindenhonnan, ha hív nem veszed fel és ennyi.

Mért akarod meggyőzni, hogy legyen hűséges a barátnőjéhez? :D

Ezzel akarsz valami feloldozást nyerni,mert belementél a szarba?

2017. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele h feljelented zaklatásért! És mivel a rendőrök nem túl diszkrétek így valószínű h a barátnője is megtudja.

Ha ez nem tántorítjs el, akkor nyugodtan váltsd is be a dolgot. Lássa h nem csak kéreted magad

2017. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy kéretem magam. Komolyan ki akarok lépni ebből. És nem is feloldozást akarok nyerni azzal hogy meggyőzzem hogy legyen hűséges, hanem azt akarom hogy boldog legyen... Semmi rosszat nem kívánok neki.
2017. aug. 23. 13:13
 7/36 anonim ***** válasza:
26%

Neked nem volt jó a szingli férfi, mert "ha másnak nem kell, nekem sem".

Beálltál egy hejjespasi háremjébe, most ugyan furdal a lelkiismeret, de holnap ha megjelenik az alfahímed, örömmel tárod szét a lábad ahogy eddig is.

Ahogy eddig sem, ezután sem fog változni semmi.

2017. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Miért kell kiforgatni a szavaim?

Eddig nem akartam lezárni az igaz, de most elegem lett. Rosszul vagyok magamtól, szégyellem az egészet. Leírtam már 20x. Ha itt könyörögne az sem hatna meg. Aki nem tud a kérdésre válaszolni annak Viszontlátásra!


A 2 priviben írt hasznos tanácsot pedig nagyon szépen köszönöm!!! Megfogadom!

2017. aug. 23. 13:35
 9/36 anonim ***** válasza:
56%
Pasinak megmondod, hogy feljelented zaklatasert, es utana pedig vegre ralepve az egyenes emberek utjara elkezdesz torodni a lyukadon kivul massal is, es elmondod a lanynak hogy mekkora egy okadek a pasija. Huseges ugyse lesz. Lesz majd masik lyuk a tied helyett, szoval ideje lenne lepned.
2017. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sose lesz hűséges. Én is azt mondanám, hogy tálalj ki a barátnőjének. Neki is jobb lesz, ha nem a 20adik nő után kapja rajta a megcsaláson, hanem már az elején rájön, hogy egy féreg.
2017. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!