Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan szakitsak kimeletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak kimeletesen szeretömmel?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni. Ha valami nem egyertelmü, szivesen reszletesebben valaszolok.


Megismerkedtem egy fiatal, 28 eves doktornövel, akivel varazslatos modon elsö pillantasra egymasba szerettünk egy nyaralas soran. Par oraval az ismerkedes utan mar szenvedelyesen egymasba fonodtunk. Mint kiderült, reszeröl a szokasos: "Jaj, en nem is ilyen lany vagyok"-szöveg igaznak bizonyult. Elöttem egyetlen ferfi volt az eleteben, akivel majdnem összehazasodott, de felrelepett es elhagyta. Annak ellenere, hogy rolam sem tudott többet, mint, hogy van baratnöm es meglehetösen szenvedelyes vagyok, ugy erzi, bennem megtalalta elete szerelmet. Tudja, mennyire hihetetlen, de meg tudna bizni bennem es meg soha nem erzett ilyen intenziv erzelmeket, mint most.

En is beleszerettem... de eleg racionalis vagyok ahhoz, hogy tudjam, azon kivül, hogy erzünk egymas irant, minden ellenünk szol. Alig ket honapja tart a viszony, de ö mar varja, hogy szakitsak 5+ ev utan baratnömmel, hagyjam el a közös hazat es költözzek hozza egy masik orszag fövarosaba. Arra a kerdesre, hogy megis miböl eljek, csak vallat vont, mondvan, hogy orvoskent eleget keres, hogy az ne jelentsen gondot...


Nem huzhatom tovabb. Minel tovabb tart, annal jobban szenved a helyzettöl. Igy is erzelmi hullamvasuton utazik. Tudja, hogy amikor nem vele vagyok, baratnömmel alszunk egy agyba. Ez a gondolat es a hiany kinozza. Sosem talalkoztam meg ennyire tiszta lelkü es mely erzesü emberrel. Amikor a szemebe nezek, csak josagot es szeretetet latok. Semmilyen emberi gyarlosagot. Rossz erzes a felismeres, de ö tenyleg messze tul jo hozzam! De ezzel az elcsepelt szöveggel nem rendezhetem le. Mit tehetek, hogy a lehetö legkevesebb serülest okozzam neki, de tudtara adjam, hogy hiaba remenykedik, nem leszünk egy par. Meg akkor sem, ha ö azt hajtogatja, hogy mig nem vagunk bele, sosem tudhatjuk, hogy nem e egymassal talaljuk meg boldogsagunkat, mert ö ebben nagyon biztos.


Minden valaszt ertekelek, de, ha ugy erzed, ki kell engedned a gözt, itelkezned es megvetesedet szavakba foglalni, legalabb irj valami hasznosat is hozza.



2017. aug. 30. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezt melyik olcsó, lávsztoris újságban olvastad?
2017. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azt semmiképpen ne hozd fel, hogy ő túl jó hozzád meg ehhez hasonló marhaságok.

Ő döntött úgy, hogy pár óra ismeretség után már ágyba bújik veled úgy, hogy tudja, hogy barátnőd van. Semmivel nem tartozol neki érzelmileg ilyen szempontból. Ő gondolom elég szeretethiányos és kicsit álomvilágban él, hogy komolyan elhiszi, hogy majd feladod az eddigi teljes életedet és vakon kiköltözöl hozzá. Persze az elején minden idilli lenne, de nem tudhatod, hogy 1-2 év múlva már nem egymást készítenétek ki vagy pl. nem lenne hihetetlenül féltékeny ismervén a múltadat.


Egyszerűen mondd meg neki, hogy szép volt, jó volt, nagyon élvezted vele a szexet, de ez többről nem szólt. Megmarad szép emléknek és ennyi. Neked itt van életed, neki ott. Kedves és szép nőnek tartod, de nincs közös jövőtök és ne lásson bele többet.

2017. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
@lorem ipsum: a naplomban... ha vezetnek. Nem erdekel, hogy elhiszed. Felölem kezelheted fikcionalis problemanak is vagy szöveges feladatnak. Ha van hozza ertelmes gondolatod, szivesen olvasom. Ha nincs, akkor ne faradj feleslegesen.
2017. aug. 30. 13:55
 4/12 A kérdező kommentje:

@Jaguar-Warrior: A dönteseröl annyit, hogy egyreszt szerepet jatszott nemi alkohol (persze nem olyan mennyisegben, hogy kizarolag arra lehetne fogni), masreszt nem reszleteztem, hogy van baratnöm. Fb-n nincs rejtve es abbol indultam ki, hogy ez az elsö, amit megnez, miutan visszaigazoltam. Tevedtem, mert reggel kerdezett ra es ugymond kisse sokkolta ez az info. Meg, ha mondta is, hogy nem itelkezik, ö ilyesmire sosem lenne kepes. Annak ellenere mar delutan ott folytattuk, ahol hajnalban abbahagytuk.


Nem azert nem szeretnek nyersen veget vetni, mert erzelmileg tartoznek neki. Ahogyan neztük egymast (ez most tudom, hogy ez tenyleg feljogositja az elsö komment stilusat), feleslegesse tett minden szot. Raadasul nemreg meglatogattam es egy ujabb szenvedelyes együttlet alkalmabol megragadta az arcomat es hevesen sohatozva mondta, hogy szeret. En idiota meg anelkül, hogy egy pillanatig is hasznaltam volna az agyamat (mentsegemre szolva, az ehhez szükseges ver eppen mashol volt) valaszoltam, hogy en is öt. Aztan egyszerre elelveztünk es egymas karjaiban feküdtünk vagy egy örökke valosagig, mig el nem aludtunk igy.

2017. aug. 30. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendes akarsz lenni, akkor mindkét nőt elengeded. A szeretőt azért, hogy jobb embert találhasson maga mellé, a barátnődet azért, hogy jobb férjet találhasson maga mellé. Én hányok tőled. Egy gusztustalan emberi lény vagy, aki csak az ösztöneire hagyatkozik. Nem érsz te szrt se, nemhogy bármilyen nőt... Könyörgöm kíméld meg a barátnődet és aezt a másikat is..
2017. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Megcsalásnál, ha éreztem, hogy vannak érzelmei, fokozatosan bunkó lettem, mind addig, míg ő akar szakítani. Így nem fáj annyira neki és nem is jár utánam, gondoljam át a dolgot.

Természetesen, rosszul érzi így is magát, de ő döntése a szakítás.

2017. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

@5: ha csak az ösztöneimre hallgatnek, nem erdekelne a lelki oldala az egesznek. Sajnalom, ha emelygest es rosszulletet okoz kerdesem, de lehet, hogy nem megfelelö helyen olvasgatsz szabadidödben. Mire szamitottal ebben a topicban?


Az ismeretlen eredetü elkeseredettsegedtöl eltekintve (teged is megcsaltak vagy nehezedre esik az ismerkedes, mert mindig meltatlanokhoz vonzodnak kiszemeltjeid?) igazad van. A legtisztesegesebb az lenne, ha mindkettöt elengednem es valoszinüleg nem artana, ha nemasagi fogadalmat tennek es elvonulnek a vilagtol egy kolostorba ahol imadkozhatok büneim megbocsatasaert es az emberisegert. De a körülmenyek nem ilyen egyszerüek.

2017. aug. 30. 14:30
 8/12 A kérdező kommentje:

@6: nem ilyen vagyok es ezen atlatna. Vagy, ami meg rosszabb lenne, teljesen meginogna magaban, hogyan meri fel az embereket.


Mondta, hogy ö tul büszke es önzö (habar ezt nem tartom annak) ahhoz, hogy a szeretö szerepet betöltse. Igy a helyzet valoszinüleg magatol is megoldodik, ha egyszerüen nem teszek semmit. De en olyan megoldast keresek, ami öt nem csalodassal, fajdalommal, dühvel tölti el. Szeretnem, ha ugyanugy, mint ahogyan ez velem sok lannyal kapcsolatban elöfordul, egy kisse melancholikus mosollyal nyugtazza, ha esetleg eszebe jut a közösen eltöltött idö. Amikor az dominal, hogy örül annak, hogy egymasra talaltunk, megha oly rövid idö erejeig is es nem azon ragodik, hogy mi lett volna, ha...

2017. aug. 30. 14:36
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
5/8-cal értek egyet. A szeretődet hagynod kell élni, hisz, ahogy kiveszem a szavaidból, nem érzel iránta semmit. Csak reménykedik veled kapcsolatban, amíg tart ez a kapcsolat. A barátnődet meg megcsaltad. Átverted. Be kell vallanod neki, hogy mi történt, hogy ő dönthessen. Akar-e továbbra is egy ilyen megbízhatatlan pasi mellett maradni, vagy sem. Ennyivel tartozol neki.
2017. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, 5/8 hülyeség, amint eküldtem, láttam 😁😁😁 5össel értek egyet 😀

Nem gondolom hogy némasági fogadalmat kéne tenned 😀

De elkövettél egy hibát, és vállalnod kell érte a felelősséget.. és a barátnődnek joga van tudnia erről, hogy ennek tudatában döntsön a kapcsolatotokról... az ő joga eldönteni, hogy bevállalja-e veled a továbbiakban, vagy sem. Merthát legyünk őszinték, aki egyszer félrelép...

2017. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!