Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha meg tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha meg tudtam beszelni a csajommal (szeretőmmel), hogy én támogatom az életét, a tanulásat, ő meg nem fog bekavarni a családomba? Barátaim szerint kihasznált és egy kva!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal. Egyből nyiltan elmondtam, hogy van gyerek és feleség, de vágyom egy felhőtlen kapcsolatra. Kikapcsolódásra! Értékelte az ősziteségem és elmondta, hogy amúgy is nagyon bejövök neki és ő is egy ilyen laza kapcsolatra vágyik. Így őssze jöttünk. Mindent megdumáltunk és nagyon jó kapcsolatünk volt. 4 éve tart. közben elvégezte az egyetem és sokszor segítettem neki anyagilag is. Most lett egy barátja akivel komolyat tervez, de ezt is megbeszéltük és azóta nincs köztünk semmi. Barátaim nem értik minek foglalkoztam, segítettem neki ennyit, azt mondják csak kihasznàlt, pedíg szerintem sem én sem ő nem hasznalt ki és szuper volt ez az idő. Ha sikerülne talanom egy ugyan ilyen őszinte lányt akkor ugyan így csinalnam megint.

2015. okt. 1. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hogy o kihasznált téged? Gondolom 40 éves szűz barátaid vannak. :D
2015. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
A hűség szobrát nem róla fogják megmintázni. De soha, egyetlen szeretőt sem tartottam meg fél évnél tovább. Pontosan azért, hogy se anyagi, se érzelmi hátrány ne érje a családomat. Amit te csináltál, az MINDEN TÉREN megcsalás.
2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
lehet, hogy ő egy kitartott kva volt, de te meg egy féreg mert feleség és gyerek mellett ezt csináltad 4 évig.
2015. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az, hogy miert tartok szeretőt az most nem volt kérdés. A kérdés a szeretőddel való kapcsolatra irányult. Szerintem korrektebb tisztazni mint hazudni, hogy hamarosan elválok és akkor örökre együtt leszünk!!
2015. okt. 1. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez így egy korrekt dolog volt mindkettőtök részéről. AZ meg a minimum, még ha a szeretőd is (ilyen hosszú ideig, azért annak oka van), segítitek egymást, ha anyagilag anyagilag, de gondolom ő adott lelkileg is annyit Neked, ha ennyi ideig vele voltál és tiszteletben tartod, hogy lett párja.
2015. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt kihasználás egyikötök részéről sem.Te őszinte voltál,neki meg kellett a pénz,cserébe kaptál szexet.

Az más lapra tartozik,hogy mi a véleményem rólatok.

2015. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Hat az, hogy penzt is kapott toled, ami igazabol a csaladodat illette volna, felhaborito.


De azt nem ertem minek ragodsz most mar ilyenen, ha ugy sem vagytok egyutt.

2015. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha őszinte volt legtöbbször, akkor semmi kihasználás nincs egyik oldalról sem. Sosem fogod megtudni. De ha nem, akkor sem volt nagy kihasználás, te megkaptad amit akartál, ő is, akár színjáték volt, akár nem.


7: a pénz a családot illeti igen. Aminek kérdező is része! Utóbbit mintha elfelejtetted volna. Ha a családja éhezett közben, akkor piszok dolog volt, ha észre sem vették a különbséget, akkor meg ez volt kérdező hobbipénze és kész. De ennek az egésznek semmi köze a kérdéshez.

2015. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azon rágódj, hogy ő kihasznált-e téged, inkább azon, hogy te mit műveltél a feleségeddel, aki nem mellesleg a gyermeked anyja. És bocs, hacsak nem nyitott kapcsolatban éltek, erre nincs mentség...

Amúgy meg miért használt volna ki? Megbeszéltétek, és te adtad oda a pénzed, nem ellopta vagy kicsalta.

2017. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!