Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beszéljek a barátnőjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár éve ismerjük egymást, mindig figyelmes és kedves volt velem. Azt hittem több is van mögötte, de megtudtam, hogy barátnője van, így elkönyeltem magamban, hogy félreértettem a beszélgetéseink.

Az utóbbi hónapokban viszont sokkal intenzívebben kezdett el érdeklődni és mivel sose verték nagydobra a kapcsolatuk, nem tudtam együtt vannak-e még. Rákérdeztem és bár először nem reagált, legutóbb már azt állította nincs senki. Eddigre volt csók is köztünk, többször is találkoztunk. Majd volt egy este, ahova közös ismerősök révén ő is, a barátnő is meg én is hivatalosak voltunk. Amíg nem érkezett meg a lány ugyanolyan érdeklődő volt irányomban, utána viszont egyértelművé vált, hogy mégis együtt lehetnek, engem pedig szinte került onnantól. Bár elég távolságtartó volt az ő viselkedésük is, inkább mint két barát.

Utána próbáltam magyarázatot kapni, de mintha semmi nem történt volna, úgy csinál a srác.

Szerintetek írjak a lánynak, hogy most akkor együtt vannak e vagy sem, mi van a kapcsolatukkal?



2017. szept. 24. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ideje lenne letiltanod az ilyen aljaembert mindenhonnan.
2017. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
22%
Ne, mivel semmi közöd a kapcsolatukhoz, nem kell szart keverni.
2017. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem írnék, hanm személyesen mondanám meg a csajnak, és onnantól kezdve szarnék a srácra.
2017. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én megkérdezném a lányt. Ez nem "szarkeverés" csak ilyen szituban nem tudja az ember,hogy hányadán álljon a másikkal. Esetleg személyesen is felkeresném a lányt.
2017. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sajnos személyesen nem fogok tudni beszélni a lánnyal, de egyelőre tűrtőztetem magam és nem írok rá.

Bár jó lenne tisztán látni, ki tudja mivel eteti a barátnőjét és még én jönnék ki belőle rosszul. Bár meglepne, ha nem tűnt fel a lánynak semmi.

2017. szept. 24. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Kategóriát tévesztettél.
2017. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves Miquel, miért is? Szerinted miért nem illik ez a megcsalás kategóriájába?
2017. szept. 25. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, nem voltam elég világos. A megcsalás stimmel, de a "Felnőtt párkapcsolatok" annál kevésbé.
2017. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Miquel, a kérdező egy összeszedett, értelmes kérdést tett fel, ezek szerint neked van gondod az értelmezéssel. Arról nem is beszélve, hogy a megcsalás kategória csak a felnőtt párkapcsolatokban van, de mindegy, kár érted tovább koptatni a billentyűzetet...


Kérdező, a srác bnőjével felesleges lenne beszélned, valszeg nem érsz el semmit, a srác előadná, hogy te durván rányomultál, és most tönkre akarod tenni a kapcsolatát, amiért visszautasított. Tiltsd, ne kommunikálj vele többé.

2017. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Sztem te csak pótlék vagy neki. Összekaptak egyszer aztàn meg rádhajtott utàna kibékültek és még annyit sem mondott hogy neharagudj de a bnőmet szeretem .Gerinctelen féreg .Figyelmes volt veled persze mert már akkor is kinlódtak és te egy éjszakára kellettél.
2017. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!