Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nalad belefer? Soknak találnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalad belefer? Soknak találnád?

Figyelt kérdés
Nalad belefér ha a férjed más nőt érint meg?Nem szexualis kapcsolat csak beszélgetes. A karját? Esetleg odahajol egy pillanatra?

2017. szept. 27. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nehéz elképzelni, hogy mire gondolsz. Ha nem flörtölnek, hanem csak valami gesztus, akkor belefér.
2017. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Velem ez fordítva van. Rengeteg nő csinálja ezt velem. Nem is értem. Nagyon közel jönnek hozzám, mosolyognak szinte alig van köztünk néhány centi amikor kommunikálunk.


Megjegyzem, hogy nem vagyok jó pasi, sikeres sem vagyok, sőt az ég világon semmi.


Szerintem egyes emberek sokkal közvetlenebbek mint például én, másra nem tudok gondolni. Férfiben is van ilyen, úgy értem aki gyakorlatilag belemászik az arcomba mikor kommunikálunk és hozzám ér időnként...


Persze lehet más jelentése is nyilván, de ha ennyire nem bízol benne akkor ott lehet más bajok vannak.

2017. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
sőt, én még merészebb is vagyok, puszit is adok a lányoknak! Váló ok!
2017. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez mit keres a megcsalás kategóriában? :D

Engem egyáltalán nem zavar a közvetlenség, sima beszélgetés közben kar-hát érintésben számomra semmi szexuális nincs, mint ahogy a köszönéskor ölelés/puszi (ahol élek ez az alap) sem zavar. Érezhető a különbség sima baráti érintés és flört között szerintem, bár igaz, hogy nem mindenkinek esik le, sokan képesek közeledést belekombinálni a közvetlenségbe.

Ami viszont nálam egyáltalán nem fér bele egy kapcsolatba, az a féltékenység.

2017. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen belefér. A Mari néni mindig mondja is férjemnek, hogy "Attilám, drága,tudja hogy van az!" és ráteszi a kezét a férjem karjára. Ez egyes embereknél működik, tőlünk Északra kevésbé, nálunk, Magyaországon nem ritka kommunikáció közben. Semmit sem jelent.

Ha a csípőjére, fenekére tenné egy jó nőnek a kezét, vagy a derekát átkarolná, vagy a mellét fogná, az gáz lenne, de azért mindenki érzi a különbséget a kettő között.

2017. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beleférne, pedig engem zsigerből taszít, ha valaki hozzám ér a páromon kívül. De tudom, hogy vannak közvetlenebb emberek, akik mániákusan imádnak hozzád érni, és teljesen semlegesen teszik, nem szexuális célzattal. A flörtölős érintést nem nézném jó szemmel, de teljesen elkülöníthető a kettő. Én párom vidéki, ott rendszeresen fogdossák az emberek, csókolgatják az arcát a nénik, mert kedvelik, tudom, hogy fura, de ez már fel se tűnik. Náluk ez a normális, engem is mindenki ölelget, pedig nem is ismerem őket.


N

2017. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezert minden reggel beleteszem a ferjem reggel egy nagy felfujt lufiba es jol bekotom a szajat. Csak igy mehet ki az utcara, hogy hozza ne erjen valaki!
2017. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!