Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az, amit soha nem bocsátaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit soha nem bocsátanál meg a férjednek, úgy értem kaland belefér, vagy szerető is, ha megtudnád?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Érdekel is engem mit csinál. Csak tartson el és a gyerekeimet. Másra úgyse jó.
2017. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a gond, hogy már az ismerkedéskor, sőt házasság elején nem kommunkálnak korrekten az ilyen surmók.
2017. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Se kaland, se szerető, se prostituált, se semmi. Amíg én se ülök bele minden f aszba, addig ő is meg tudja állni.

Akinek ez nem tetszik, az keressen egy olyat, akinek​ így megfelel.

2017. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt nem is értem. Kölcsönös tiszteletben és szeretetben élünk. Nem kell ilyesmiket megfogalmaznunk, mert gerinces, rendes emberek vagyunk, akik sosem aláznánk meg egymást. Tudom, hogy vannak kivételek, magam is megtapasztaltam, ezért választottam körültekintően másodszorra. Rendes embereknek, normális kapcsolatban nem kell ilyeneken agyalniuk.
2017. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tehát ha kiderülne a szerető akkor azonnal válnál?
2017. jún. 15. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem fér bele semmiféle kilengés.
2017. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Pff 1-es jó szánalomra méltó nő lehetsz,ha te beéred ennyivel...szép házasság.

Amúgy a legtöbb feleségnek belefér a megcsalás ,mert félnek az egyedüléttől,illetve életképtelenné válnának a férjük nélkül...

2017. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

7

Ahányszor átvert már az a minimum, hogy legalább anyagiakban mindent megad!

Nekem is van rajta kívül más.

Baromira tojom le, hogy neki mi a jó.

Sokáig elnéztem a hülyeségeit.

Nem ilyennek ismertem meg

2017. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan ember lenne aki félrelépeget, s valamiért mégis felfrissülést akarna lehet hogy bántana, de nem csinálnék belőle nagy ügyet. De csak ha meg is mondaná. De a félrelépkedés meg a korrektség általában nem jár együtt. A szerető az nem fér bele, az úgy nem kapcsolat.
2017. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Én még egy csókot se bocsátanék meg

24N

2017. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!