Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két év alatt hat férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év alatt hat férfival csalt meg a barátnőm. Tényleg az én hibám?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindent megadtam neki. Még főiskolára jár,én dolgozom. Együtt él(t)ünk. Kibukott belőle,amikor megkérdeztem,hogy bízhatok-e benne. Levert egy hisztit is,és hogy az én hibám,nem figyeltem oda rá,pedig szeret. Hazacuccolt a szüleihez,azóta nem beszéltünk. Nem értek már semmit. Lehet benne vmi,hogy én is hibás vagyok?

31F



2017. nov. 5. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, én is hasonló korú vagyok hozzád, 32 éves. Volt egy gyönyörű barátnőm 4 hónapig (8 évvel fiatalabb tőlem). Megbíztam benne, mindenkinél jobban szerettem. Végig társkeresőn volt, elment teázgatni, kávézgatni jó sok férfival. Közben az exével (akivel le is feküdt közben, csak vele, azt mondta)meg jól kitárgyalt, kiröhögtek. Kívántam neki jókat...Egyelőre eléggé maga alatt van szegény, érik a kívánság.
2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
1-et meg oke hogy rád ver, de 6-ot? Az mar a csaj sara.
2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát te érzed, hogy mennyi energiát tettél bele a kapcsolatba. Ettől függetlenül szerintem inkább ő nem vette észre, hogy mennyi mindent megteszel érte, mert túl nagy elvárásokkal indult. Ezt sosem értettem. Hiányzik neki, hogy odafigyeljenek rá, ezért megdugatja magát egy csomó pasival, akiktől mindent kap csak figyelmet meg törődést nem. Nekem ez mindig olyan ironikus volt és fölösleges.

Én mindig azon a véleményen voltam, hogy ahol megcsalás van, ott nincs szerelem, és a kapcsolat nem jó. Ami azért persze mindkét fél "hibája" egy kicsit. Viszont előbb meg kellene beszélni, nem félrekúrni. Nem tudom emberszámba venni azokat az embereket, akik a párjuknak ki se nyitják a szájukat ha valami nem jó, helyette elmennek máshoz. Ne okold magad emiatt, aki megcsal (pláne 6 pasival) az sose szeretett és nem ér egy forintot se.

2017. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Modeler ***** válasza:
95%
A csajod egy hüye pi**a volt, hagyd el, keress normális érett gondolkodású nőt.
2017. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy 25 alatti lánytól (még nem nő), ne várj túl sokat. Lehet okos, kedves, de még gyerek, éretlen. Tisztelet a kivételnek, akik már ekkor is komolyak, már nők. De ez ritka.
2017. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

Ezt eléggé benézted. Egyetlen dologban hibáztál, hogy túl komolyan vetted őt.


A nők ezt csinálják, ilyen a természetük. Ahogy nem érzik, hogy 100%-ig ők vannak a középpontban, pontosan ez történik. Ezért nem lehet dolgos férfiként normális kapcsolata az embernek, mert a nők elvárnák, hogy munkára szánt időt is rájuk fordítsa az ember. Persze ha nem dolgozol, akkor az a baj...

Nem olyan sok ez a szám, én láttam már olyan nőt aki prosti volt a pasija mellett, mert nem a kaja nem adott neki elég lóvét, szóval a cica összekötötte a kellemeset a hasznossal.

2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Nincs mentség a megcsalásra. Nem a te hibád, ha ő hiányolta az odafigyelést akkor meg is beszélhette volna veled, vagy szakíthatott volna ha lett volna gerince. Ne magadat hibáztasd, egyáltalán nem a te hibád hogy egy ***** az a lány. 20/N
2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Hat? Hát... Az első az ő bűne teljesen, a többiben te is benne vagy, valamilyen szinten:


"Ha egyszer becsapsz a te szégyened, de ha kétszer akkor az már az enyém".


De a hat az rengeteg, lehet hogy ő is amolyan örök csapodár, akinél ez már-már kényszer. Férfiben is sok ilyen emberke van.

2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

gondolom hiányzott neki vmi amit nem kapott meg. Vagy simán nem volt érett egy kapcsolathoz.

Ez túl kevés infó...

2017. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha férfi vagy és te csalsz meg valakit, te vagy a hibás. Ha téged csalnak meg, akkor is. Még mit nem :D
2017. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!