Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő, ha nem jövök össze olyan férfival, akinek 17cm alatt van a pénisze?

Figyelt kérdés

Minimum 17cm legyen,és vastag.Ez nekem fontos.

20/L



2017. máj. 20. 21:03
1 2 3
 1/26 Bence_ ***** válasza:

Neked most ez fontos.

Másnak meg más. Ennyi.

2017. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A legrosszabb ***** válasza:
22%
Nem elítélendő, inkább méltányolandó. Követendő példa lehetne mindenki számára az őszinteség az elvárások terén.
2017. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal jön össze, akivel akar. Mindenkinek vannak elvárásai. Ez miért lenne elítélendő? Ennyi erővel, mindenki, mindenért elítélendő lenne.
2017. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem azt mondom, hogy elítélendő, de a férfire nézve elég megalázó, pláne, ha már eljutottatok odáig, hogy ez kiderül, aztán utána dobod. Egyébként attól, hogy valaki nem volt jó, attól lehet még mással jó lenne akkor is, ha kisebb van neki. Nem mindenki ugyanolyan teljesítmény szintjén sem.
2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Az az elítélendő, hogy első randin furulyázol, hogy ehez tudd tartani magad!
2017. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem elítélendő, csak hát civilizált emberek előbb minimálisan megismerik egymást, és majd utána nézegetik a másik nemi szervét, tudod? Szóval ideális esetben az összejövés után derül ki, mekkora a férfi pénisze. Meg mondjuk nem is férfi kell még neked. Kislányokhoz kisfiúk illenek...
2017. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

És te lecentized mielőtt lefekszel vele? Vagy ha nem volt olyan jó, akkor elő a centit? Őszintén, voltam már pár férfival, elég különböző méretűekkel, de ha nem extrém kicsi, én meg nem mondom, hogy hány centi. 15 vagy 17? Nem mindegy? 2 cm aztán nem oszt nem szoroz...


Amúgy meg a te döntésed, te igényeid...kinek mi köze hozzá?

2017. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem, hiszen férfi vagy és ez csak egy újabb provokatív kérdés, hogy uszítsuk a nőgyűlölőlet
2017. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szíved joga, bár nagyon nem szimpatikus ez a fajta hozzáállás. pl szerelmes leszel és a srác nem üti meg a lécet akkor dobod emiatt, vagy hogy?

A saját lehetőségeidet korlátozod be ezzel. Kb. olyan, mint akinek csak nagy mellűek jöhetnek szóba vagy csak barna szemű lehet a jelölt csak borostás és tsai.. nem tudok vele azonosulni sajnos.

2017. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem szoktam első randin szexelni. Amúgy neten ismerkedem,és amint szóba kerül a szex, rászoktam kérdezni finoman.
2017. máj. 20. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!