Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít vagy nem?

Figyelt kérdés
Több mint öt éve vagyok együtt a barátnőmmel, sosem csaltam meg és nem is tervezem. Viszont az első 3-4 hónapban, amikor még csak randizgattunk, nem adta egyértelmű jelét annak, hogy együtt lennénk, vagy hogy tartósan együtt akarna lenni velem, szex sem volt, valójában lebegtette a dolgot, bizonytalankodott, és ezalatt nekem volt egy-két szexpartnerem. Aztán amikor komolyra fordult a kapcsolatunk, ezeket a csajokat leépítettem, és azóta a barátnőmön kívül nem volt senki más. Mégis időnként eszembe jut, hogy akkor én megcsaltam őt vagy sem. Szerintetek?

2017. nov. 11. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őt.
2017. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát....végülis ha randiztatok, és lebegtette a solgot....és nem adta jelét....de hát 3-4 hónap...hát mondjuk...jah....elképzelhető, hogy ez egy megcsalás volt. Bár a körülmények. Meg stb. Én szerintem....az. De ez csak egy vélemény. Mindenki máshogy lát rá erre. Van akinek nem. Pl te? Nem tudod? Ha zavar, ha b/\sztat belülről...akkor a te lelkületednek ez megcsalás volt, te is tudod, csak próbálod kétségbevonni önmagad. Bár nemt tudom...döntsd el te.
2017. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kinek kinek más az a pont amikortól kezdve úgy gondolja, hogy (monogám) párkapcsolatban van. Van akinek az első szex. Elég tinis, de egy nem is olyan tini korú barátnőmnek onnan kezdve, mikor bemutatja a rokonoknak. Nekem onnan kezdve az, hogy hetente többször találkozunk.

Te egyik kategóriába sem esel.


Egyébként a hónapokig tartó bizonytalankodás leginkább arra utal, hogy a barátnődnek is volt másik jelöltje akkoriban.


Csak akkor lehetne egyértelműen megcsalásnak mondani, ha ő megmondta volna vagy határozottan utalt volna rá, hogy mitől kezdve vagytok kizárólagos párkapcsolatban.


Egyébként meg tökmindegy mi volt akkor. Minden pillanat amíg ezen gondolkozol elveszi az időd attól, hogy a jelenben legyél. Ez inkább megcsalás.

2017. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora egy genyó vagy. Hányok a fajtádtól;!!
2017. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En megcsalasnak velnem ha nem en lennek a baratnöd.

Körül belül olyan erzesem lenne ha nincs lo jo a szamar is.

Vagyis mivel nem voltal biztos benne ezert több vasat tartottal a tüzben.

Gondolom ha ö feküdt volna össze par ferfival miközben ismerkedtek rosszul esett volna.

Sztem hallgas rola örökre.Mar ne haborgasd a multat.

Es ha szereted legy hozza hü örökre

2017. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsika elirtam,megcsalasnak velnem ha en lennek a bnöd
2017. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem volt megcsalãs, mert semmilyen fogadalmat nem tettetek egymásnak, ezek szerint szó sem volt arról hogy együtt vagytok, együtt jártok, ő nem is tartotta ezt kapcsolatnak, csak randizgatásnak. És ahogy írták, simán lehet hogy a bizonytalansága egy vagy több másik pasi volt, és veled azért nem szexelt, mert valakivel meg igen, és amíg nem döntött, addig azt a fickót nem akarta megcsalni veled...
2017. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a 3. hónap körül, tönbb randi, csók után csak gondolhattad, hogy alakul a dolog.

Én megcsalásnak venném a helyében.

2017. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs értelme megkérdezd őt. Ott még egyedül voltatok.

2017. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megcsalás ez egyértelmű nem esett le ilyet kiírni.
2017. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!