Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha más nőre gondolok szex közben?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki nagyon tetszik, és én is neki, de mindketten kapcsolatban vagyunk. Néha, amikor az asszonnyal szexelek, arra szoktam gondolni, hogy a másik nővel vagyok. Ilyenkor kicsit szégyellem magam, de nagyon kívánom őt, viszont nem akarom a páromat se megcsalni.

2017. okt. 22. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, de te nem érzed magad rosszul emiatt, hogy így élsz (meg, hogy valamilyen szinten gondolatban megalázó a barátnőddel szemben a dolog)? Mi tart titeket össze "az asszonnyal"? Mert a szerlem/szeretet és a testi vonzalom biztos nem a leírásod alapján.
2017. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Család, pénz, gyerekek. Túlságosan összefonódott már az életünk, nem lenne könnyű elválni. Egyébként jó házasságban élünk, minden szép és jó, de a szex már nem az igazi.
2017. okt. 22. 13:12
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem számít annak, bár a megcsalás is, mint sok más dolog, fejben kezdődik ill. dől el. Kérdés az, hogy mennyire állsz szóba és mennyire táplálod ezeket a gondolatokat magadban. Ha teret engedsz nekik,akkor viszont az első adandó alkalommal tettekké formálódik.
2017. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes szitu:) Szex közben, soha nem jut eszembe más:))

Viszont, simán elmegyek mással is szexelni, de mindig, csak is arra tudok koncentrálni szex közben, akivel ép vagyok.

Ahogy látom, lesz ebből még megcsalás, idő kérdése:)

2017. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Sehogysem lehetne felpezsdíteni a szexuális életeteket? Nem megcsalás egyébként, de nekem rosszul esne.
2017. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb-utóbb be fog következni, csak attól félek, hogy lebukok vele. Egyedül ez tart vissza. Amúgy szeretem a feleségem, és tényleg példás házasságunk van, a szexet leszámítva. Most legyek egész életemben aszkéta? Monogám típus, nem fogadná el a nyitott kapcsolatot sem.
2017. okt. 22. 13:17
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Tehát maradjon minden ami jó, azzal, hogy máshová jarhass szexelni. Miért nem próbálod/játok együtt megoldani? Nyilván ez macerásabb, de azt mondod, hogy példás házasságotok van, akkor nem éri meg?


Amúgy sokan gondolkodnak így, hogy nem lelkiismereti okból, vagy mert a másiknak fájdalmat okozna, hanem csupán a következményektől való félelem az akadálya. Hmm :(

2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem tudjátok megbeszélni a feleségeddel? Szerintem ha leülnél és elmondanád neki valahogy finoman, hogy neked ez így kevés/nem jó/ami a probléma és félsz a házasságotok rovására megy tudnátok változtatni.
2017. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg meg kellene próbálnod feldobnod a szexuális életeteket. Próbálkoztál ilyennel? Kis masszázs, finom szerepjáték, szokatlan környezet, nem megszokott időpont. Az ember hajlamos sok év együtt töltött idő után a párját átlagosnak látni, pedig nem az. Mi van ha jön valaki és csodálatosnak látja majd? Elviszi testileg lelkileg. Na akkor hogy fogod érezni magad?

Kérdésedre. Nem még nem megcsalás, de az odavezető út első métere minden bizonnyal.

2017. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem fizikai megcsalás, de nem is kell túlaggódni.

Valszeg a feleséged is gondolt már másra mikor kefélted..

2017. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!