Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsal a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a barátom a volt barátnőjével. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, ők közelebb laknak egymáshoz. 3 hónapja vagyunk együtt. Lehet hogy csak beképzelem de mindenképpen valahogy ki szeretném deríteni mert olyan érzésem van.

Ha felhozom neki ideges lesz, mert hogy ő nincs mással csak velem.

Ha kérdezem akar e szakítani akkor azt mondja hogy nem. Hogy szeret.

Most mit tegyek? 19 l



2017. nov. 25. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megcsal?
2017. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Itasd le.

Részeg száj nem hazudik.

2017. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bence_ ***** válasza:

Minek derited ki?

Az a lényeg, hogy érzed magad.

Mitől érzed ezt?

2017. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert megint elkezdtek beszélgetni és tudom hogy már hónapok óta nem volt köztük semmiféle kapcsolat. Most vagy csak félek vagy meg is csal vele
2017. nov. 25. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
" Most vagy csak félek vagy meg is csal vele" Teljesen lényegtelen. Sz-rt sem ér egy ilyen féltékenykedö kapcsolat. Szakitsatok. Mindkettötöknek jobb lesz (Igaz, neki föleg!)
2017. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Jaj szivem te nem tudod megadni neki azt amit az exe igen. Fogadd el,ha másképp lenne nem beszélgetne vele. Tapasztalatból mondom.;) jobb ha minél előbb otthagyod mert ha még nem csalt meg majd megfog és bizony az exével.
2017. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos voltam a te helyedben és meg is történt a baj. Ha nem hajlandó leállni az exxel való beszélgetéssel, már csak azért is hagyd ott, mert ez az idegbeteg állapot nem fog neked kelleni, hogy flyton ezen kattogj. Én másfél évig kattogtam ezen, rá is ment az egészségem!


29/N

2017. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!