Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom azt hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt hiszi, hogy idővel megfogom csalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nem tud lányokban bízni. Azt is, hogy idővel jön egy fiú és elhagyom őt. Illetve azért vagyok vele, mert nincs más fiú rajta kívűl. Ez most normális?!


Azt olvastam valahol, hogy mindenki magából indul ki. Erről is írhattok bővebben. Köszönöm!



2017. dec. 8. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Ezért nem kell önbizalomhiányos szerencsétlenekkel összejönni. A féltékenységből előbb-utóbb hatalmas problémák lesznek. Aztán jön majd a lekorlátozás, a folyamatos ellenőrizgetés, a gyanúsítgatás, az "add ide a telefonod, ki az a pasi aki lájkolta a képed?" "Nem is a barátnőkkel mész, hanem pasizol." Majd a lelki és fizikai bántalmazás.

Plusz mindig a féltékenyebb fél az, aki megcsalná a másikat. Ha alapból nem is, de amint felerősödik a féltékenység meg fog csalni. Mert nehogy már csak te csald meg őt (hiába nem csaltad meg, csak beképzeli). Már most menekülj az ilyen ember mellől. Halálra van ítélve az a kapcsolat, ahol nincs bizalom.

2017. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

2 okbol mond valaki ilyet. Irdatlanul nulla az onertekelese...illetve, valoban magabol indul ki.

En most futnek...

2017. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül magából indul ki. Csak arról van szó, hogy önértékelési gondjai vannak ha azon aggódik, hogy mikor fogod megcsalni.

Sajnos vannak pasik akik nagyon féltékenyek, már hisztirohamot kapnak ha egy másik pasi ránéz a barátnőjükre. De ez nem egy normális állapot. Az ilyeneknek szakember kell.

2017. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De annyira mondogatja, hogy: "én soha nem vagyok féltékeny". Megváltozott, de ezt is tagadja. Jaj, Istenem :(

Különben volt már ellenőrizgetés, jól mondjátok. Már fiú ismerősöket kellett kitörölnöm. Most meg valahogyan a mobilomban is tud túrkálni. Ez hosszú lenne elmagyarázni. Azt mondja, hogy nem kellene aggódnom, ha nincs titkom előtte. Hát.. azért...

Nem tudtam, hogy ilyen. Ezért ne engem okoljatok :(

2017. dec. 8. 22:54
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
bárhonnan nézed ez nem normális. Addig lépj le tőle amíg tudsz és nem lesz rosszabb....
2017. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:(

Azért köszi a tanácsokat. Csak valami megoldásra számítottam.

2017. dec. 8. 22:59
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Nincs megoldás. Az ilyen ember nem fog változni.
2017. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ezt nem önértékelésre vagy magából kiindulásra kell fogni. Egyszerűen mindenki tudja, hogy látezik olyan, hogy megcsalás, félrekúrás. Valamilyen szinten mindenkiben megvan az, hogy megcsalhatja a párja, csak vannak akik ezt túllihegik, mert idiótán fogják fel. Az is idióta aki a végletekig megbízik a párjában (ő csalódásuk szokott a legfájdalmasabb lenni). Felfogásával van a gond. Azt kellene belátnia, hogy felesleges ezen pánikolnia, mert tök mindegy, hogy mennyit idegeskedik attól még megcsalhatják. Az ilyennek meg kell mondani, hogy nem lesz megcsalva, értse meg vagy szakítás lesz. Férfi vagy nő az lényegtelen.
2017. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :)
2017. dec. 8. 23:44
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Talán tapasztalt ezt azt a srác, dehát a kapcsolatkezdeményez3s olyan mint a lottó bízol hogy nyersz aztán vagy bejön vagy nem.


Mennyi kérdés van itt csak a gyakorin is hogy "unom a párom" flörtölök" baj e hogy 9999 fiú haverom van akik ölelgetnek meg össze akarnak velem jönni" baj e h nem vok. Már szerelmes" baj e h fb chetelek a legjobb fiú barátommal aki tetszik stb stb


Mégis egy kapcsolathoz kell a hit.


Kell h Szilárdnak érezzük, és ne egy újabb légvárnak, kell hogy érezzük hogy tényleg szeretnek minket..


Minden más csak púder.


F28

2017. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!